Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Operation Flashpoint 2

Mighty_THoR

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
hakkaten bu arma benimde gözümden kaçmış ya. biliyodum aslında bohemia'nın mevzularını yeni oyunun adının ArmA olacağını ama nedense takip edememişim. kısaca bi anlatır mısınız ArmA 1 nezaman çıktı, 2 nezaman çıktı, ikiside operation flashpoint 1'deki atmosferi yaşatıyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

hakkaten bu arma benimde gözümden kaçmış ya. biliyodum aslında bohemia'nın mevzularını yeni oyunun adının ArmA olacağını ama nedense takip edememişim. kısaca bi anlatır mısınız ArmA 1 nezaman çıktı, 2 nezaman çıktı, ikiside operation flashpoint 1'deki atmosferi yaşatıyor mu?

Arma1 2007 yazında çıktı, ona ek olan ve özel kuvvetleri anlatan Queens Gambit ise ondan birkaç ay sonra çıktı. İkisi birarada Gold Edition olarak da bulunabiliyor sanırım. Arma 2 çıkalı ise birkaç ay oluyor, 3 oyun da gerçek Operation Flashpoint çizgisinde olan oyunlar ve bu türü sevenlerce çok tutuldular.
Bu son çıkan Dragon Rising ise yukarıda söylenen FM-CM gibi OPF ile benzerlikleri sadece isim haklarından ibaret bir açık alan FPS'si durumunda. Açıkcası haldır huldur koşup ateş edebilmek hiç hoşuma gitmedi, OPF'lerde burnunu siperden çıkarırken bile düşünürken bu oyunda ateş altındayken bile ortalıkta at koşturabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Sİngle hakikaten çok kasıntı. Yorgun argın eve gelmişim yarım saat takılıp kafa dağıtıcam alt tarafı, oyun daha stresli, adamları yönet, 1000 tane checkpoiti aklıdna tut hede hödö. Gelmez bana.

O zaman Arma, Hidden&Dangerous gibi tactical-shooter oyunları sana göre değil demektir.
Sana Call of Juarez 2'yi öneririm, müthiş bir eğlence ve adrenalin var oyunda, özellikle Ray ile çifte tabanca takılmak çok zevkli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

motor cok guzel, harita falan harika oyun mekanıkler şahane..

ama campaing kötü.. basta rusyanın UN'den yardım istemesi falso zatende konu o değil. Gorevler kötü, oyunda sole keyifle slugfest yasadığınız bir an yok. tadını cıkaramıyosunuz o motorun.

umarım insanlar adam gibi gorevler yaparda oynarız guzel guzel.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

aktiftablet said:

Sİngle hakikaten çok kasıntı. Yorgun argın eve gelmişim yarım saat takılıp kafa dağıtıcam alt tarafı, oyun daha stresli, adamları yönet, 1000 tane checkpoiti aklıdna tut hede hödö. Gelmez bana.

O zaman Arma, Hidden&Dangerous gibi tactical-shooter oyunları sana göre değil demektir.
Sana Call of Juarez 2'yi öneririm, müthiş bir eğlence ve adrenalin var oyunda, özellikle Ray ile çifte tabanca takılmak çok zevkli oluyor.

call of juarez de çok çabuk bitti, eğlenceli ok ama fazla çerez o da.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...