Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

oyuncuyu nasıl hoca yapıyorum bilen var mı ?

kontratında gerekli madde var
kendiside istiyor hocalık yapmak
35 yaşında adam
ama hala sadece player olarak kontrat uzatıyor
böyle kontratının bitmesini mi bekleyecem tam son günde mi imzalatcam nasıl yapcam ?

ayrıca 09'da forvetler genel olarak sıçıyordu
özellikle tek forvet oynatırken forvetiniz süper değilse hiç forvetiniz olmasada oluyordu
değiştirmişler ama saçma olmuş
şimdi oyundaki her forvet iyi
mehmet yıldız,gökhan ünal gibi adamlar 20-30 gol atıyor rahat
nihat-semih-batuhan-guiza-baroş zaten gg
Sosyal ağlarda paylaş

gg derken ne anlamda?

Bi de oyuncu henüz futbolu bırakmayı düşünmüyo olabilir. 36'sında falan çıkar belki player yerine player/coach ya da sadece coach olarak kontrat önerme olayı. Tabi tamamen varsayım benimki. Ama orada çıkması lazım yani coach olarak önerebilme, başka yerden ayar yapılmıyo diye biliorum
Sosyal ağlarda paylaş

İlk başta player attiributes in olduğu yerde coach attiributes çıkması lazım coach yapabilmen için.O yoksa yapamazsın.Arkadaşlar Alessandro Rosina nasıl bi oyuncudur mutlaka takıma alın ve seyredin.Adam döktürüyo ya...Sol ayaklı ve sağ kanatta müthiş oynuyo resmen messinin biraz daha kötüsü.Çatır çutur geçiriyo
Sosyal ağlarda paylaş

Forvetlerin en verimli yaşlarına denk geldiginden(29), ne kadar ödül varsa topladı, Cl yi kazandırdı, 1 sezonda 74 gol ligde 47 gol attı ki ligde dinlendirmek icin 5 6 macı da oynamadı, targetman+frikikler+penaltılar+longshot. Bunlar yetmezmis gibi amcamda bol heading jumping oldugundan kanatlar dibe inip ortaladı kafa ile de artık gol izlemeden sıkıldım diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

nerfin kralını marquinhos yemiş asıl :p
Bu arada,takımızda 20 yaş altı güney amerikalı oyuncu sayısı fazlaysa, ikinci sezonun ortalarına doğru takım kurmakta zorlanıyorsunuz. 20 yaş altı şampiyonası var diye ilk 11 den 4 oyuncu 1 ay yokoldu.
önceden önerildi mi bilmiyorum ama Defederico süper bi adammış, herkese tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

windows'um göçtü, yedekleme şansım olmadan format yemek zorunda kaldı bilgisayar. vesileyle win7'ye geçmiş oldum iyi de oldu bi yandan.

giden gırla dosya oldu falan ama 4 sezonluk gs'de başlayıp chelsea'ye geçtiğim sonra da ingiltere milli takımına da başladığım saveim gitti. en çok ona üzülüyorum be. fellik fellik recovery programı arayacam sırf onun için. olmadı artık yeni maceralara yelkenler falan.
Sosyal ağlarda paylaş

güiza gol atamıyor.
sonra üzülüyor adam, ağlıyor. maç sırasında sürekli nervous adam.
maçtan sonra bakıyorsun, gol atamadığı için üzgün falan diyor.
10 maç sonra gol atıyor, gol kıtlığını açtı diye haber çıkıyor, adam çocuklar gibi şen.

sonra yine sakatlanıyor.

p.s. bu deivid ile carlos u gönderemiyorum arkadaş, yeter yahu rosicky yi aldım gitmiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

3.sezon uefa
4.sezon ŞL
vukucevic carlos eduardo veloso ve semih <3
türk milli takım başındayımki
milli takım dert be
takır takır kart alıyorlar
habire cezalılar aslarım
yerlerinede adam yok

ayrıca ilk defa bir fm oyununda türk genç yetenek keşfettim
alt yapıdam cıkardım değil
scout buldu
beğendim aldım oynattım tutor ettirdim özel training fln
herif deli gibi oldu

deivid bende ayı gibi oynadı kontratı bitene kadar,hiç pişman olmadım kaldıgımdan
gerçi bende guiza gol kralıda oldu
carlos sorun ama
bende özer hurmacı sorun
oynuyor atıyor attırıyor bence iyi performans
ama daima morali bozuk
sevgilisimi bişi dio annamadım
Sosyal ağlarda paylaş

Liverpool tek forvet Torresle ŞL finalinde Barcaya kaybettim.

Modric'i aldım sola koydum ama sağa koyacak adam bulamıyorum bana winger önerin sağ kanata.

Bir de Aquliani'yi satmayı düşünüyorum, Hamsik'i almıştım zaten takır tukur oynuyor.

Bir de bu ManC ne lamer klup ya 10M euroluk adama 20milyon falan veriyor, ben de dayanamayıp satıyorum. Takımı demirören AI'ına göre falan şekillendirmişler herhalde. Neredeyse takımın yarısını heriflere sattım.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Modric'i aldım sola koydum ama sağa koyacak adam bulamıyorum bana winger önerin sağ kanata.

Bir de Aquliani'yi satmayı düşünüyorum, Hamsik'i almıştım zaten takır tukur oynuyor.

Bir de bu ManC ne lamer klup ya 10M euroluk adama 20milyon falan veriyor, ben de dayanamayıp satıyorum. Takımı demirören AI'ına göre falan şekillendirmişler herhalde. Neredeyse takımın yarısını heriflere sattım.

alexis sanchez
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Alessandro Rosina
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...