Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of Newerth ( key )

PassivE_KesH

Öne çıkan mesajlar

Glatheros said:

xaty, her beta üyesine 3 davet hakkı veriliyor diye biliyorum ben.O dediğin sitelerin hiç birinde key yok.

Her beta üyesine verilmiyor sanırım. En azından ben üye olduğumda hiç invite hakkım yoktu. Hala da yok. Belki oyun oynadıkça ya da forumlarda falan aktif oldukça geliyordur. Ben sadece bir oyun oynayabildim daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Beta Key ararken gördüklerim kadarıyla başlarda biraz gevşek tutup bol keseden dağıtmışlar, invite olayı da o zamanlar daha bolmuş. Ama şu an oyun içinden invite şekliyle davetiye dağıtıldığına rastlamadım hiç.

Bol dağıtıldığı zamanlarda stok yapanlar olmuş yalnız ciddi şekilde. Ara ara forumlarda veya kendi bloglarında duyurup ilk 5-10 kişiye şeklinde dağıtıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Denge konusu düzenlenmeli bencede. Mesela arachnenin ultisi tuttuğunu affetmiyor. Keza Magmus alıp kaybeden takımı çok nadir gördüm. Nesi var anlamıyorum o kadar imba bişeyde değil gibi ama nası bi sihir varsa üstünde. Onun dışında quitterlar umarım normal oyunda olamyacak. Sırf oyunda sıkılıp quit edenler yüzünden 1300e düşürdüm ratingi 1600den. Nasıl oyunlara giriyorsam artık. Yavaştan toparlamaya uğraşıyorum şimdi.

edit: üsttekinden alıntı yapmışız ya
Sosyal ağlarda paylaş

ya sırf quiter'lar olsa neyse keza away bekleyenler var birde oyun cok hızlı oldugu için tek başına birşey yapman cok zor. Böyle 30-40 dakika öküzler , single oyunmuş gibi sırf mob keserek oynayorlar barrack yıkılmak üzereyken dönüp 5v1 dalıp geberen tipler yokmu cıldırtıyor beni quite atsa ondan iyi hiç olmazsa para kazanırız.

bende puanımı 1450 civarından 1590'a kadar cıkardım şimdi yine düştü team play olmadan bu oyunda hiçbirşey yapamıyorsun. Tek sebebi'de oyunda ki hız. Dota mı bu oyunmu deseler Dota derim her türlü ama hız'ını düşürseler biraz (dota kadar yavaş olmasına gerek yok) Cillop gibi olucak
Sosyal ağlarda paylaş

dün sabaha karşı girdim gang yapıyoruz bizden 2 onlardan 3 öldü. ben le bi adam gidiyoruz birine daldık ben stun attım adam slow neyse kesicez adam bagırıyor mikrofondan "o benim kill'im benim kill'im" diye. ben de dalmayı bıraktım kesti cocuk.
mikrofonla konusup duranların sesini nerden kısıyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

Menüye girip adamın yanındaki konuşma balona tıkla. Yada tam emin değilim o değilse orada bi mute seçeneği vardır :D Ben o tür durumlarda hiç takmıyorum artık. Milletet asist vere vere yüksek ratingle bile oyuna almaz oldular kill az lol diye. Hele oyunda bir thunder varsa hiç acımıyor :D Dalıyorsam alırım kardeşim :P

Oyunun hızı konusunda haklısın. Hele o ganklerde genelde neler olduğunu bile anlamadan olay bitiyor. Takım oyunu konusunda aslıdna güzel bir takımımız var ama 4 kişiyiz ve 5. kişi %90 amele çıktığı için tartışmalar olabiliyor :D Onuun dışında benim rating biraz düştüğünden kendi başıma biraz kasmaya başladım. Yine de bazen tahammül sınırımı aşıyor olay. Adam quit etse para kazanırız doğru ama yok önce gidip bi 10 kere ölüyorlar karşı takım güçleniyor ondan sonra quit.
Sosyal ağlarda paylaş

şu ana kadar oynadığım pub oyunlardan gördüğüm kadarıyla, bazı herolar op, bunun sebebi dmg değil, attack animation spell cast animationın süreleri ile alakalı. bazı herolarda aşırı slow kalıyor. pathing bugları var. belirli herolarda aşırı gimp gene başta verdiğim sebeplerden. mümkünse bu belli başlı heroları seçin, diğerlerinden biraz uzak durun.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hey,

while messing with the K2 engine I noticed that the beta client indeed comes with a dedicated Server and a Server Manager (god knows for what it is used).

However, I didn't continue trying to get it work so maybe you guys will.

Create a shortcut to the HoN.exe and add "-dedicated". It will then start as a server and you can connect to it by typing "connect localhost" into the client.

To start a Server Manager just add "-manager" to the shortcut but don't ask me what it does. I have no idea!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...