Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

Yalnız DPS healera ihtiyaç duyan guild denmiş, kırıldım yani beni de mi görmediniz :( RP dışındakiler faydası say say bitmez.

ahah ne diyim abi şu an wbdeki en önemli şeylerden biri dps rune priest. partysine bi sw bi kobs koy dirty tricks+leading shots tacticleriyle ortaya aoe olarak girdi mi herkese bırakıyo %50 inc heal debuffı sonra bizde kabasını alıyoruz işte :P
ama hakkaten cok kafa yoruyo bu orvr işine yakında ben de orvrye def sove giymiş wh ile devam edicem gibi duruyo
rp aoe inc %50 heal debuff + wh aoe og %50 heal debuff = win
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle herkese merhaba diyeyim :)

Unnamed can çekişmekte şu anda. core playerların hepsi inactive oldu bu günlerde. işte yaz bitecek tekrar başlayacağız falan diyorlar ama biraz zor. zaten Geiseric olmasa tamamen yalan olur guild. Adam tek başına ayakta tutmaya çalışıyor.

Birde millet sıkıldı artık. Mainlerle guild WB kurmak neredeyse imkansız gibi. Siz ne kadar katılırsınız bilmiyorum ama RG hariç Unnamed diğer guildleri (Crimson, VII, Ilthimars, C. of Gods) genelde rahatlıkla yeniyor. Ama gün oluyor Unnamed + Legio RG'yle başa çıkamıyor.

Bende bu aralar pek oynamıyorum. small scale'de beni kesmiyor :) inşallah en kısa zamanda toparlanır sahalara döneriz. :)
Sosyal ağlarda paylaş

HaciSerdar said:

öncelikle herkese merhaba diyeyim :)

Unnamed can çekişmekte şu anda. core playerların hepsi inactive oldu bu günlerde. işte yaz bitecek tekrar başlayacağız falan diyorlar ama biraz zor. zaten Geiseric olmasa tamamen yalan olur guild. Adam tek başına ayakta tutmaya çalışıyor.

Birde millet sıkıldı artık. Mainlerle guild WB kurmak neredeyse imkansız gibi. Siz ne kadar katılırsınız bilmiyorum ama RG hariç Unnamed diğer guildleri (Crimson, VII, Ilthimars, C. of Gods) genelde rahatlıkla yeniyor. Ama gün oluyor Unnamed + Legio RG'yle başa çıkamıyor.

Bende bu aralar pek oynamıyorum. small scale'de beni kesmiyor :) inşallah en kısa zamanda toparlanır sahalara döneriz. :)

ben bıraktım oyunu unnamed temelden sarsıldı he:)
Sosyal ağlarda paylaş

trathias said:

arcane said:

Yalnız DPS healera ihtiyaç duyan guild denmiş, kırıldım yani beni de mi görmediniz :( RP dışındakiler faydası say say bitmez.

ahah ne diyim abi şu an wbdeki en önemli şeylerden biri dps rune priest. partysine bi sw bi kobs koy dirty tricks+leading shots tacticleriyle ortaya aoe olarak girdi mi herkese bırakıyo %50 inc heal debuffı sonra bizde kabasını alıyoruz işte :P
ama hakkaten cok kafa yoruyo bu orvr işine yakında ben de orvrye def sove giymiş wh ile devam edicem gibi duruyo
rp aoe inc %50 heal debuff + wh aoe og %50 heal debuff = win

Şimdi cooldown uzun diyeceğim, SM da koyuyoruz diyebilirsin. Radius yetersiz diyeceğim, electromagnet ile topluyoruz diyebilirsin. En önde ölmüyor mu derim, guardlıyoruz dersin. Sizin warbandiniz güvenilir abi, class değil eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:

yahu trat ne sabırlı adamsın tam jedi olcak adammışsın:P

aldorfta duvarlara asmışlardır senin resimleri artık hm?:) yanınada pis cüce hariri?

ooo sardi başkan napıyosun ya özledim valla kelini :D
ben de düşünüyorum bırakmayı yavaştan az kaldı şunu da 80 yapmama onu da yaptımmı kalmıyo yapacak başka şey 2 yıldır aynı valla sarmıyo artık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...