Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

interperez said:

mardox said:

var mı bi türk oluşumu guild fln?

Doktorum civanım yok galiba(:P). Ama özellikle Unnamed da çok sayıda Türk arkadaş vardı en son.

dostum 1 ay kaldı mezuniyete... bu sene özledim nöbetlerden mmo yu bi giresim var :) sen yine dönmüşsün?
sağolun arkadaşlar ama şöyle beraber online olan bi 5 kişiden aşağısı tat vermiyor. ilk wow zamanları tüm parti tanıdık olunca rfc nin bile heyecanı oluyodu :)
Sosyal ağlarda paylaş

işte tedavisi devam ediyor raga, inşallah başarılı olacak gibi. yalnız beklediğimden çok uzun br program uyguluyorlar, biter bitmez de bırakmazlar. bütün yazı ist'te geçireceğim sanırım. böyle olacağını tahmin etsem makineyi paketleyip taşırdım doğrusu. neyse artık iyi olsun da gerisi dert değil. özledim ama ben de sizi.

sac de mesaj atıp yokluyor ara sıra sağolsun. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sahi size soylememistim sanırım, iste babamin rahatsızlığı nedeniyle istanbul'a gelmek zorunda kaldım. onun tedavisi bitene kadar ara vermem gerekti pc'yi buraya taşıyamadığımdan ötürü. Çok sagolun teklifiniz için, iste sadece yukarıdaki duyuruda yazdığım gibi kan lazım olabiliyor, ist icinde yaşayan arkadaslar ilgilenirse.
Sosyal ağlarda paylaş

sağolun çok, makineyi gelirken taşımadım işte uzun süreceğini düşünemedim bu kadar. orada da insan kalmadı kırmadan dökmeden paketleyebilecek maalesef. canım sıkılmıyor, burada misafirlikte notebook, ps3 filan var da işte pc oyunları oynanamıyor onda. benim açımdan dert değil işte guild işi olmasaydı zaten başka bağlılığım yoktu, rg de ben dönene kadar idare eder artık n'apalım. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tank sıkıntımız hep var abi bildiğin gibi =) Harirle falan idare etmeye çalışıyoruz ama kendi ayakta duramıyorki bir de bana guard atıcak. Anlamadım 7k hp ile mi dolaşıyor nedir ekmek tank :P Boyu kısa diye aoe dmglardan yırtarım diyemi düşünüyor minik zekasıyla nedir kikiki
Sosyal ağlarda paylaş

interperez said:

@Mardox ; Hoca denizliye gelince bi ziyarette bulunucam sana=)
said:

ne denizli mi? var mı war'da denizli organizasyonu falan? eski bir war oyuncusu olarak katılırım müsait olursam. :D aionda birkaç playerla görüşmüştük falan ama gerisi gelmedi aion yalan olunca buluşmalarda yalan oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ragazzo said:

Tank sıkıntımız hep var abi bildiğin gibi =) Harirle falan idare etmeye çalışıyoruz ama kendi ayakta duramıyorki bir de bana guard atıcak. Anlamadım 7k hp ile mi dolaşıyor nedir ekmek tank :P Boyu kısa diye aoe dmglardan yırtarım diyemi düşünüyor minik zekasıyla nedir kikiki
Senin için respec mi olucam bir de.Dps spec takılıyorum genelde söyleme Sac a:p Geçmiş olsun Sam.
Sosyal ağlarda paylaş

Harir said:

Ragazzo said:

Senin için respec mi olucam bir de.Dps spec takılıyorum genelde söyleme Sac a:p Geçmiş olsun Sam.

Parası neyse vericem arkadasım masraftan kacınmam biliyosun :P ilk ben yatıyorum wb de yeter artık nab ib seni =) Bu aksam praag terör estiricez haberin olsun kacma bi yere !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...