Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2009-2010 Sezonu Genel Tartışma

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

Khelben said:

nonda gitsin diyenlere soruyorum, atletico maçında kimi oynatmayı planlıyorsunuz acaba? kewell ın sözleşmesi askıya alınır nonda kalır sene sonu gönderirsin tamam. uefa da hangi forveti oynatıcaksınız kewell bile yok forvete yamamak için. bizim gizli mükemmel bir forvetimiz varda ben mi bilmiyorum yoksa

antep maçı yada son oynadığı 5 maçta gibi oynayacaksa atletico maçında da ne fonksiyon bekliyorsunki? şutlayın nondayı ne ligde ne de başka bir aktivitede fonksiyonu olacağına şüpheliyim. çakma zenci resmen.

dos santos felan değilde kömür karası ön libero lazım takıma bence.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.spurs.vitalfootball.co.uk/article.asp?a=7503449

burada adamların yorumları var :)
okursanız belki santos azcık daha kafanıza oturur

Neutralbystander – if GDS is that good why did Barca let him go?
MrSpurs

MrSpurs, maybe for the same reason they let Fabregas go..
Guyver

oy oy ne güzel uymuş burdaki konuşmalara

Ama Fabregasda yıldız değil dimi :D
görememişler barcada adamı :P
Sosyal ağlarda paylaş

hmm. elemana saran sarana da mehmet topal'ı vaktiyle 5 milyon gibi bir rakama satmaya tenezzül etmeyip elinde patlatan kim? arda turan gibi bir adam için formunun zirvesindeyken, zihni bulanıp karakteri lekelenmemişken 12-15 milyon bedel biçerken şimdi ne denir? elano, keita vs. gelecekte ne kadar kar getirecek bir baliç kadar para edicekler mi?

haldun üstünel'e tapılıyor hıh, daha dünkü çocuk... hakan bilal kutlualp gibi bir ismi görmüş yaşamış bu topraklarda bu sezon fazla ego kasıldı. çıkarıp masaya vurucak yumruğunu Aziz Başkan ve kurmayları, geliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Alex'i Anelka'yı tek kalemde getiren bir isim. Hakan Bilal Kutlualp'in işi para değil. adamın biz sıradan insanlardan 250 gram fazlası var. bağlantıları çok çok güçlü. haldun için gidip iş adamı gibi pazarlık yapıyor, orasından giriyor burasından çıkıyor, reykardı 7 ayda ikna etti vay be filan çekiliyor da Kutlualp gel deyince geliniyordu bunu not düşelim.

alakasız olacak ama bunu da yazayım. tramerde kontrol edilirse 34 FB 1907 plakalı aracın iki yıl önce bentley marka iken 34 gs 1905 plakalı aracın eski bir peugeot olduğunu belirtmek isterim. ekşisözlükten kontrol ettim aynı şekilde yazılmış. diyorum ya 250 gram, her derde deva.

ha atlamışım. 34 fb 1907 plakalı araç Hakan Bilal Kutlualp'e ait.
Sosyal ağlarda paylaş

cavanagh said:

ntvspor'da fb transfer yapmayabilir, sezonun 2. yarısına eldeki kadro ile devam edilebilir diye bişiler söylendi
çok güzel çıkarıp vurdu yumruğunu
ben başka türlü bir yöntem bekliyorum dikkatleri çekmek için
istifa edip geri döner...

yok lan niye istifa etsin geri gelsin. daumu gönderir geri alır nolcak.

oh wai...
Sosyal ağlarda paylaş

valla Fenerbahçe camiası olarak kafamız rahat. Aziz Başkan yönetiminden gayet memnunken olur da giderse şadan kalkavan, ali koç gibi isimler gelir, sakal kesilir daha gür çıkar mantığı :P

nilep için, ben hakan bilal kutlualp/haldun üstünel karşılaştırması yapıyorum, bizim yöneticilerin nasıl bonkör oldukları, galatasarayın hali hazırda sahip olduğu mal varlığına rağmen nasıl cimri davrandığını ikimiz de gayet iyi bilip ayırt edebiliyoruz sanırım :)
Sosyal ağlarda paylaş

işte bizim çok para harcadığımız düşünülüyor ama kurumsallaşmada, markalaşmada yapılanlar, elde edilen stadyum, ürün satışı vs. gelirleri göz ardı ediliyor. galatasaray'ın riva olayını, yapılamayan stadı biliyoruz, hayrına toki işe el attı da yıllar sonra yönetim kadrosunda basiretli adımlar görebildiniz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkasokak said:

Alex'i Anelka'yı tek kalemde getiren bir isim. Hakan Bilal Kutlualp'in işi para değil. adamın biz sıradan insanlardan 250 gram fazlası var. bağlantıları çok çok güçlü. haldun için gidip iş adamı gibi pazarlık yapıyor, orasından giriyor burasından çıkıyor, reykardı 7 ayda ikna etti vay be filan çekiliyor da Kutlualp gel deyince geliniyordu bunu not düşelim.

alakasız olacak ama bunu da yazayım. tramerde kontrol edilirse 34 FB 1907 plakalı aracın iki yıl önce bentley marka iken 34 gs 1905 plakalı aracın eski bir peugeot olduğunu belirtmek isterim. ekşisözlükten kontrol ettim aynı şekilde yazılmış. diyorum ya 250 gram, her derde deva.

ha atlamışım. 34 fb 1907 plakalı araç Hakan Bilal Kutlualp'e ait.

okuduğum en acaip postlardan biri.

yöneticilerin plakalı araçlarını mı yarıştırıyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

Arkasokak said:

hakikaten hıncal uluç'un fb şubesi olmuşsun sen de arkasokak? Alex'i tek kalemde getirmek? Aylarca uğraşıldı Alex'i ikna için. Sürekli brezilya seferleri düzenlendi, sürekli hediyeler vs yollandı, sonunda da Real Madrid Alex transferinden vazgeçince boşta kaldı Alex de öyle geldi anca. Ne uzun kalemmiş o öyle, 1 sezon sürdü "tek" başına. Ki ödenen bonservis de Baros + Kewell + Keita + Jo + Nonda toplamından fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...