Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

strawberrynet.com

Masticore

Öne çıkan mesajlar

tam olarak güvenilmez bir site değil. daha önce bir kere sahte ürün ortaya çıktığı oldu ama bu sitenin bilerek isteyerek sahte satması değil ürünleri aldığı tedarikçilerin içine sahte mallar karıştırmasıyla olmuştu. tedarikçiyi bırakmış ve ürünleri geri çekmişlerdi, çok iyi hatırlıyorum.

ürünlerin ucuz olmasının nedeni genellikle cosmetic outlet'lerden toplanması, eski sezona ait olması, ürün kabının yırtılması, markanın ürün kabında değişiklik yapması, üründe ufak tefek hasarlar çizikler olması vb. malum en ufak kusuru olan bir ürün bile normal fiyatında satılmaz, zaten kimse de almaz. dolayısıyla bu tarz eski ve kusurlu ürünler "outlet"lerde toplanır.

ben dermalogica'nın bundan 2-3 sene kadar önce strawberry'i dava ettiğini hatırlıyorum, onun da nedeni sahte ürün değil, sadece güzellik salonlarında satılması için çıkardıkları online satışa izin vermedikleri ürünlerini satmasıyla ilgiliydi. yeni bir dava var mı haberim yok tabii, olabilir ama aldığınızın sahte olduğundan şüpheleniyorsanız mail atın, geri alıyorlar. müşteri memnuniyetine çok önem veren bir site zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
boşver strawberry'yi diyorum

scentedmonkey.com öneririm

şu ana kadar çeşitli sitelerden ve ebayde her türlü satıcıdan 40-45 tane parfüm aldım ama bu herifler kadar iyi çalışanını görmedim

parfüm siparişini geçen pazar gün içinde verdim salı günü saat 5'de elimdeydi kargo, DHL'le yolluyorlar =)

3-4 parfümden az söyleyeceksen boşver tabi..

kargo bedava falan da, strawberry.net parfüm fiyatlarına kargoyu da dahil ediyor

hatta inanmayanlar için gelsin:

http://track.dhl-usa.com/atrknav.asp?ShipmentNumber=9284604114
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
Evet hatta daha pahalı bile sanırım . Kullandığım parfüme baktım 222 TL sitede , acarın sitede 188 TL falan .

Uyuz oluyorum kozmetik şirketlerine , internetten alışveriş ve ithal keyfimizi bitirdikleri için . Valla y dışına çıktıkta duty free , yoksa açık parfüm mü yapsam napsam .

Bi 15 TL ucuz olsun yine de İsveçli kardeşlerimden alıcam , acar a sevile para vericeğime :D Ama şu an daha pahalı buradan
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır tamamı dolu oluyor sadece altındaki etikette yada şişenin bir köşesinde tester ibaresi bulunuyor. Bayanlarda 75ml parfümler 80-100 arası değişir pazarlığınıza kalmış olarak. Erkek parfümlerinde 100ml yine yukarıdaki fiyatlara satılmakta.

Hiçbir farkı yok hatta aksine benim görüşüm parfüm oranı daha yüksek olabileceği yönünde sonuçta seni o şişe ile etkiliyor adamlar tabi bu sadece batıl inançta olabilir.

Ankarada Karum da bulunabiliyor Lanvin, Burberry, Givenchy ve bir kaç firma daha var parfüm çeşitleri genellikle haftalık değişiyor. Satan yerin ismi Giorgio kozmetik idi yanlış hatırlamıyor isem. Yalnız deli gibi sömürmezseniz sevinirim adama müşteri kazandırdıkça fiyatını yükseltti zere :)

Önceden 60TLden alabiliyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...