Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karakter tahlil

screamer

Öne çıkan mesajlar

dragon işte o bölümün adı twice born ve kullandığı kılıcın adı da balmung.. :-p balmung iskandinav mit kahramanı siegfried'in kılcının ismiymiş, alric adı da alaric'ten geliyor muhtemelen, meşhur got kralı..

soulblighter: is that all left of your pitiful army alric?
alric: it is more than enough to deal with the likes of you.[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.

[Bu mesaj Sam tarafından 09 Haziran 2004 16:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 09 Haziran 2004 15:26 tarihinde demiş ki:
said:
Foxx, 08 Haziran 2004 03:50 tarihinde demiş ki:
Kesinlikle Garret, o ses bende olcak sıkıldıkça sesimi teybe kaydeder sonra dinler erirdim zevkden, hastalık benimkisi canım.

al sana benden kiyak :)

Oha herif ses sanatçısıymış. Helal walla. Daha da aştı gözümde adam.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 08 Haziran 2004 08:53 tarihinde demiş ki:
Keen olmak isterdim
Commander Keen

ya da

Andy olmak isterdim
Heart of Darkness daki Andy (isim yanis olabilir :P)

gibi siir yazmak isterdim...:P

kane mi keen mi?
red alertte vardı bi kane diye[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

Kane Red Alert serisiyle alakasızdır.
Kane C&C(Command & Conquer) serisinde NOD lideriydi.
Tiberian Sun'da da yer aldı.
Öldüğü sanılıyordu lakin üzerine NOD Temple yıkılmıştı amcamızın.Ama ölmedi, dötüne başına metal takarak geri geldi.

Informing Paticik's chapter 4 episode 26.[signature][hline]VII.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahanda size Zeratul un az ama öz sözleri aslında pek konuşmaz daha çok blade ı konuşur marine ler dinler

you have persecuted us for generations.
and now you beg us to aid you?
we will do what we must.
but we do it for aiur, not you.
mm?
you address me?
your orders, templar?
khas naradak!
i do this for aiur.
so be it.
it will be done.
entaro adun.[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

yok red alert dışında bazı yerlerde olduğunu biliyorum tiber. sun dada vardı
tiberian sun çok güzel bi oyundu fikir süperdi karakterler falan ama oynanabilirlik yok[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical sen hatirlamazsin suya agu diyodun (doggy nin terimiyle :P) Commander Keen sirasinda

Commander Keen yaklasik 7. oyuna kadar gelmis platform un goz bebegi oyunlar serisidir. O zamanlar oyunlarda kan konmazdi oole bi kac oyun disinda, oldugun zaman Keen orasini burasini tutup havaya ziplar yere duserdi hehe

tey tey...

aah ah, deli gibi oynardim, tum oyunlarini bitirmistim bi daa oynamistim sonra
pogo sticki sevdiren oyun[signature][hline]Yattım, ağladım, uyuyakaldım
Ama once bu foruma baktim!

Sosyal ağlarda paylaş

Many Calavera ahhh ahhhh ya yine anılarım canlandı Grim Fandango'yu nerden bulurum ben Ankara'da ya ühühühühü....Obi Wan Kenobi de olabilir[Star Wars:Phantom Menace] "Lightsaber"lara bayılıyorum çünkü...

NOT:Ankara'da Grim Fandango sahibi varsa benle temasa geçebilir mi acaba? Lütfen...[signature][hline]No Woman No Cry[Bob Marley]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 10 Haziran 2004 01:26 tarihinde demiş ki:
said:
Chemical, 09 Haziran 2004 23:53 tarihinde demiş ki: falan ama oynanabilirlik yok

Kafan patlar.

öyle ama oynuyamıyorsun oyunu
sürekli bişiyler oluyor kontrol edemiyorsun
harvester fecii yavaş hareket ediyor
nebliyim dengesizlikler var[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...