Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

hayır dizi finali gibi bakılıyor sezon finali değil. replace etmicekler spartacusu öle dediler. adam kurtulursa kanserden dizi devam kurtulamazsa dizi bitiyor. o yüzden dizi finali gibi izleyin

Belkide böyle erken bir finalin sebebide o hastalıktır. Yoksa bildiğimiz spartacus 13ten itibaren başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

dizi bitsin daha iyi başkası geleceğine. vicdansız mısınız? yapımcılar bile adam kanser olduğu için diziyi yayından kaldırmayı düşünüyor hani takdir edilmesi gereken birşey bu. yerine başkasını almıyoruz ki dizimiz çok tutulmuştu falan diye düşünüyolar. siz devam etsinde nolursa olsun kafaları. ayıp lan
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

dizi bitsin daha iyi başkası geleceğine. vicdansız mısınız? yapımcılar bile adam kanser olduğu için diziyi yayından kaldırmayı düşünüyor hani takdir edilmesi gereken birşey bu. yerine başkasını almıyoruz ki dizimiz çok tutulmuştu falan diye düşünüyolar. siz devam etsinde nolursa olsun kafaları. ayıp lan

ben bile utandım böyle birşey söylemememe rağmen, ne pis heriflermişsiniz lan siz !
Sosyal ağlarda paylaş

Castiel said:

Vingthor said:

ben bile utandım böyle birşey söylemememe rağmen, ne pis heriflermişsiniz lan siz !

pis herifler!
ALLAHINIZ YOK MU LAN

BASINA SALDIRI
KAMERALARIMIZI KIRDILAR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...