Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

Herşeyden çok Doctore'nin kim olduğunu merak ediyorum. Elimizde şuanda Oenamus olduğunu öne sürmemize yarayacak kadar veri yok. Eğer Oenamus değilse hikayede olmayan diziye renk katmak için eklenmiş bir karakter mi diye merak ediyorum. Çünkü bu adamın Oenamus gibi bir son yaşaması mümkün gözükmüyor.

Bölüm oldukça güzeldi bunu belirtmeye gerek yok. İlk birkaç bölüm sonrası yayınlanan bölümleri düşünüyorumda Spartacus bu yıl izlediğim en iyi dizilerden biri oldu. Sezonun bütününde aynı kaliteyi devam ettireceğini hiç ummuyordum. Ayrıca Batiatus rolüyle John Hannah kesin emmy alır :p
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

Tek bisi dicem, sadece spartacus degil, izledigim hemen hemen tum benzer dizilerde (romali olsun, baska donem olsun) en tatmin oldugum dovus sahnelerinden birisi vardi burda... villada havuzun ortasindaki sahne ne kadar muhtesemdi oyle... resmen ayaga kalkip bagirdim.

aynen direk nefes tuttum çok çok iiyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Tattooing has been a Eurasian practice at least since around Neolithic times. Ötzi the Iceman, dating from the fourth to fifth millennium BC, was found in the Ötz valley in the Alps and had approximately 57 carbon tattoos consisting of simple dots and lines on his lower spine, behind his left knee, and on his right ankle.

http://en.wikipedia.org/wiki/Tatoo#History
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

Tek bisi dicem, sadece spartacus degil, izledigim hemen hemen tum benzer dizilerde (romali olsun, baska donem olsun) en tatmin oldugum dovus sahnelerinden birisi vardi burda... villada havuzun ortasindaki sahne ne kadar muhtesemdi oyle... resmen ayaga kalkip bagirdim.

+1
Çok iyiydi o sahneler.

Harbidende ilk bölümleri zamanında bayar bu dizi kötüydü demiştim bende. Şimdi en sevidğim dizilerden biri oldu :)

Eğer Spartacus'u oyanyan herife kanserden bir şey olursa diziye spin off yapsınlar Batiatus diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...