Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

Jahrein said:

Abi 10. bölümün 29. dakikasında arka fonda mizrakli ve gurzlu bı adam kapışıyor gurzluyu sağlam bı kesin ahahahahahahaha

orada şakalaşıyolar bence. yani zaten kılıçlı bunun kafaya kılıcı vurdu, kazandı. diğeri de şerefsiz kafana kafana vururum gürzü diyo. diğer eleman da zaten doğru dürüst tutmuyo kalkanı. yoksa guard ların direkt önünde oluyo, şaka muhabbeti olmasa "yönetmeniiim, bunlar dövüşmüyolaar" fln derdi guardlar...
Sosyal ağlarda paylaş

vizeydi, projeydi derken bölümle pek ilgilenemiyorum da şimdi gördüm.

bazı arkadaşlar forum kurallarını, herşeyden önce toplumda uyması gereken bazı ahlak kurallarını aşmış. Ahlak kuralları subjektif ve göreceli özelliğe sahiptir, kime göre neye göre diyip çıkıp da şuraya gelmeyin. Topluluk içinde küfürlü konuşmakta bu ahlak kurallarının dışındadır, en azından bize göre

Ev, iş, arkadaş çevrenizdeki argo konuşmaları gelip buraya taşımanıza bir yere kadar müsahama gösterebiliriz fakat sınır aşıldığında -ki bu sınırı daha önce forum kurallarında belirttik- buna müdahale etmemiz gerekir. Çünkü burası aradaki bazı mesajlarda belirtildiği gibi halka ve doğal olarak her yaştan üyeye açık bir forumdur.

Çıkıp cevap olarak onlar bilmiyor mu bu lafları, benim 8 yaşındaki kardeşim bu lafları ediyor falan da demeyin. Bende biliyorum, hatta normal hayatımda gayet argolu konuşan ve ağzı bozuk denilebilecek bir tipimdir. Ama çıkıpta bana burada %90'ını tanımadığım bir topluluk içinde argoyu da aşan ağır laflar etmemi haklı göstermiyor.

Tekrar ediyorum, burası ne bir mizah dergisi, ne de arkadaş çevresidir. Her kesimden halka açık bir forumdur. Ettiğiniz laflar konusunda biraz dikkatli olun.

Dizinin tarzından ve işlenen konusu yüzünden bazı kişilere gösterilen tolerans yanlış anlaşılıp, üstüne gidilip boku çıkartılmasın çünkü bundan sonra bu konuda daha fazla tolerans gösterileceğini sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Offffffffff dizi inanılmaz gidiyor. Sonunda fena oldum.
ABV versin kevaşe karı ya

+124812394502389057832409523489058230495

abiiiii çoook kötü ya
ooooof of

burda olsa agzını burnunu oyle bi dagıtırdım ki onun
hem adam yüz vermedi zaten totoş gibi kaldı herif boşuna gg oldu
='(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...