Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

ilk bölümü izledim de tepkim "bu ne lan?" oldu. getai'lerden ogre filan çıkıp gelecek onu bekledim, "300 the series" olmuş adeta. arenada seyirciler çok komikti böyle yırtınıyor millet lol

ne bileyim rome tadında birşey beklerken hayalkırıklığı oldu. devam edeyim mi? aynı tadda mı gidiyor 10 dakikada bir orgy sahnesi, 5 galon kan fışkırma filan?

ilk bolumu gulerek izlemistim, 2. de de hehe demistim ama 3 ten sora epey sardi.

Evet paso meme got kan vahset var ama bunun yaninda bir roma dizisinden bekleyecegin turde cilgin entrikalar da var. 3. bolumden itibaren epey guzellesiyor. Ilk basta sirf meme ve got izlemek icin izliyordum, artik meme ve got kisimlarini sallamadan direkt entrika olaylarinia daliyorum (meme ve gotleri sonra tekrar izliyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ilk bölümü izledim de tepkim "bu ne lan?" oldu. getai'lerden ogre filan çıkıp gelecek onu bekledim, "300 the series" olmuş adeta. arenada seyirciler çok komikti böyle yırtınıyor millet lol

ne bileyim rome tadında birşey beklerken hayalkırıklığı oldu. devam edeyim mi? aynı tadda mı gidiyor 10 dakikada bir orgy sahnesi, 5 galon kan fışkırma filan?

İlk iki bölüm çok yavan geliyor. Ama sonrasında hafifden sarıyor. Mesela şu an gayet eğlenceli olmaya başladı. Ama rome gibi bir dizi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Jahrein said:

Arkadaslar dizide o kadar meme var siz pipilere kitlenmissiniz bu nasıl bir komplextir ahahahahaha şimdi adam gibi bı duşunun bakayım spartacus a oyuncu seçerken bu ilithianin gladyatör secimindeki gibi "indirin donları " mı demisler allassen. "hmm pardon beyefendi muhteşem bir oyuncusunuz çok da yakışıklı ve kaslisiniz ama steroid bombardımanında pipiniz küçülmüş sizi değil şu beyi alicaz çünkü o tripod"
raad olun geniş takılın arkadaslar. Ama pipilerin hepsi mı sahte bilemiycem afsfsffafsd

abi surekli bisiler anlatiyorsun falan, bi caban var ama yani bi garip.

neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

o deil de, ne kırdı kızın kafayı!

abi şu ölen kız adı neydi licania mıydı neydi o hatun güzeldi yaa üzüldüm öldüğüne. diğeri düz burun bişi. bide şu esmer köleyi de tutuyorum :) o spartacus a yollanan hatun da iimiş ama spartacus un karısı gibisi yok. flashbacklere devam diyorum ben..

abi bi dizideki tüm oyuncuları paso çırıl çıplak falan görmek ne rahat lan, adamların içini dışını biliyoruz sorun yok hiç.

bu arada diziyi vücut geliştirme başlığının altında da tartışmaya başlamak istiyorum biran önce. mirage izliyor mudur acaba :D
Sosyal ağlarda paylaş

ABİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

ırıspı ilithyia. ulan tam vay ne kıyakçı hatunmuş dedim fantezilere vurdum kendimi sonra yaptığı şeye bak. ulan ulan.

son dakika çekimler, müzikler nedir lan bir an teoman atlıyacak ortaya şarkı söyleyecek sandım.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sezonun en iyi bölümü olabilir 10. bölüm. son 5dk ile yıktı geçti.

çok heyecanla bekliyordum bu diziyi 1. bölüm ile hüsrana uğratmıştı beni ama acayip yükseltti kaliteyi ya. ah ulan Spartacus u oynayan adam kurtarsın kendini şu kanserden yarıda kalmasın bu yapım. 10 sezon izlenir valla bu kalite devam ettirilirse. entrikadan bol başka birşey yok ortamda sonsuz kaynak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...