Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

dvdscreener denilen şey eleştirmenlere, dergi, gazete yazarlarına ya da mağazalara gönderilen film/dizinin dvd si. bir şekilde düşüyor işte nete. copyright uyarıları , watermark doludur ekran. spartacus için çıkanda var mı bilmiyorum. kasıtlı olarak starz koymamış olabilir. reklam stratejisi olabiliyor bazen.
Sosyal ağlarda paylaş

bu bölümün özeti

ÇATIR ÇATIR

Spartacus ve Sura ya Zeki Müren den gelsin

http://www.youtube.com/watch?v=ux3a3P1OKc0

Ilithyia hastanım ya. Tam fantezi kadını. Yanlız Lucretia mı daha şerefsiz yoksa Batiatus mu karar veremedim bi türlü.

Ashur tam bi piç zaten. suyu ısındı Batiatus doğrar yakında.

Spartacus o köle kıza yazacaktır yakında. Sura ı andırıyor zaten. Çilli milli güzel bişey ayrıca.

Sosyal ağlarda paylaş

9

Abiiiiii

O perde açıldığı andan itibaren ağzım açık kaldı , Illithia desen ava giderken avlandı, Lucretia kocasından bile dişli olduğunu gösterdi. Licinia ligdeki çekişmeye fazla dayanamadı yazık oldu.

Ayrıca Mira baya başarılı ama dizi artık öyle bir hal aldı ki, entrikalar kadınların güzelliğini bile unutturuyor insana. Ashur desen bir yandan, Lucretia desen bir yandan. Batiatus Spartacus'u ziyarete gittiğinde gel bir iki kadeh birşey içelim kafam allah bullak diyecek sandım.

Sosyal ağlarda paylaş

yanlız ilithya nasıl anlamadı crixus olmadığını hayret. hayvan gibi yara var crixus un vücudunda. hadi makyaj yaptıkları için farkedilmiyo diye düşünse ulan crixus daha bi kalın, iri yarı be. küçük spartacus u görünce aklı gitti herhalde eheue

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...