Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

BlackRose said:

ana karakter mage, dex 13 falan, bi questte diyo ki bow al eline gel...

en düşük bow 14 istiyo lol
yahu partide leyla var öküz gibi dex ile, yok illa ana karakter atacak oku, neyse allahtan bi eldiven vardı +1 dex veren düşük req onu giydim de hallettim yoksa şaka gibi yani heh

Ben bu questi yapamadım. Şaka gibi ama elimde 14 dex veren ok yoktu, en az 18 falan vardı ana karater de 14 dex mi neydi. Sonra bi ara buldum 14 dex'li bow ama ne kasıcam şimdi tekrar ormana git de geri bul orayı da diyip satmıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

Kaede said:

eğer tank olucaksan kılıç kalkan sahip olman gereken toplam dex 26

benim main şu an tank.. 28 dex oldu yanlış hatırlamıyorsam.. arda bir iki puan veriyorum dodge şansını etkiliyor diye.. yanlış mı yapıyorum yoksa =) ? öyleyse 2 puan alıp strye atayım akşam..

Doğru yapıyorsun sonuçta en etkili defansif stat DEX. Ama fazla vermemek lazım çünkü sonra 40+ STR req. birşey gelince çantada turşusunu kuruyorsun. (oyun sonunda hayvan gibi STR isteyen daha iyi zırhların olduğunu varsayıyorum)

Threat için damage'dan ziyade stamina lazım. Sonuçta Threaten imba. Cooldown bittiği anda basabileceğin kadar stamina oldu mu rahatsın.

Stay en iyi taktik. Üzerine bir de LOS yaparsan düşman sana geliyor, misler gibi. Veya vazgeçtim en iyi taktik topuk. Bir yerde Spider Queen gibi miniboss vardı. Nasıl topukladıysam artık combattan çıkıp save bile aldım lol.

Force Field çooook güçlü. Yama ile mutlaka müdahale edilmesi lazım. CC olarak bile kullanabiliyorsun. 2 Spirit Healerım var, ikisine de Force Field aldım, zorluk seviyesi düşmüş gibi oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

... Veya vazgeçtim en iyi taktik topuk. Bir yerde Spider Queen gibi miniboss vardı. Nasıl topukladıysam artık combattan çıkıp save bile aldım lol....

hehe ben de aynen denedim bunu, hatta blood mage boss u kestiğimiz warehouseta hem de düşünün, kaçtım boss gelmedi add'ler kestim sonra tek yakalayıp çöktüm ümüğüne :D
Sosyal ağlarda paylaş

DadashNik0F said:

flemeth questi (cevap)

valla bende o levellarda yoklamıştım. millet kesiyor partye göre ama ben 15te tekrar gittim öyle kestim.

morrigan

az önce tekrar denedim circle of the mages'tan gelen healer hatunla benim ana karakter canlı kaldı, karşılıklı heallar atarak zorlu bi mücadeleyle indirdim. ama morrigan yine vermedi söverim ama ben bu hatuna! kanımı emdi be!

Sosyal ağlarda paylaş

denerimde markette çılgın bi armorsmith var wade diye o yapıyor armorları, 3-4 çeşit oluyor save edip denersin hangisi sana yetiyorsa, en sağlamı 42 str ister.

Morrigan hakkında, endgame high spoiler

oyunun sonundaki çocuk ritüel falan olayından sonra (ben kabul ettim çocuk yapmayı) 23232 tane teori ürettim ben, sanırım Morrigan gerçek witch of the wilds'dı diye düşünüyorum, hafif keklendik gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

onu diyorum zaten kalkanı alsan da almasan da geliyor sanırım, eğer ödül istemiyorum diyip kalkandan vazgeçersen title veriyor mu onu deneyemedim çünkü bir kere açmıştı achievementı

işte bu achievement olayı hiç yakışmamış bu oyuna, aynı questin iki farklı sonu içeren achievement'ı reload edip 1,5dk uğraşarak filan açıyorsun ki achi için değil, reaver spec açmak için yaptım. :/
BlackRose said:

bende 5 armor farketti seti değiştirince, yalnız blood dragon bariz attack, defans ve dmg olarak da daha iyi oluyor giyince

fakat bişeyi anlamadım ben, BD sette görüntüde sadece breastplate iyi rakamsal olarak

mesela warden commander sette gauntlet tamamen aynı +10 fire resistant var, botta da yine aynı +50 stamina var, yani eldiven ve botun BD settekilere göre artısı var, böyle olmasına rağmen chest dursun eldivenle botu kullaniyim dedim yine de 3 AC düştü nasıl oluyosa :p

set bonusu heralde :D

evet set bonusu çok güzel blood dragon'un, başlık olarak da kamptaki cücenin sattığı bergen's honor mı ne onu giydim. set bonusu da bozulmuyor. gözler kızıl kızıl yanmıyor ama olsun. hoş gerçi oyun helmleri neden set parçası saymıyor ve kampta başlar başlamaz neden süper statlı tier 7 massive helm satıyor onlar da ayrı muamma. :)

sophia vs avernus konusunda net'ten baktığım kadarıyla sonrasında birşey değişmiyormuş seçime göre.
Sosyal ağlarda paylaş

morrigan hakkında spoiler

zhevran gibi morrigan da katliama açık olmalıydı bence. hatun tam bir yılan. hatta oyunun önemli bir bölümünü magesiz oynadım, spirit healer haricinde.

oyunun sonunda çocuk yapalım çocuk godchild olsun, ben büyütecem diyor. yani daha über bir flemeth/morrigan döngüsü başlatacak aklı sıra. bir de çocuğu sana göstermeyecem diyor. orda "elimde olsa seni çok önceden öldürürdüm" diyip bu teklfini geri çevirdim. sen olmazsan alistair olabilir dedi, kafasına çakacaktım criticalı ama oyun imkan tanımıyor malesef.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

...başlık olarak da kamptaki cücenin sattığı bergen's honor mı ne onu giydim. ...

ben de şu anda aliyi blood dragon+bergen's honor ile dolaştırıyorum ama Wade'e dragon scale armor yaptırsam mı diye düşünüyorum bi bakcam ne yapabiliyo :)

denedim, sonuç:
dragon scale set blood dragondan sadece +4 defans yüksek, geri kalan bütün herşey birer ikişer düşük :p
demek ki neymiş, drake scale'den light armor yapıyo bu eleman, dragon scale'den de medium yaptırmak lazım böylece gurubu infernonun içine sokabilitemiz olsun lol
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...