Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

bitti lan, 107 saat sürdü, tek oynamayla yapılabilecek tüm questleri, herşeyi yaptım heryere gittim, toplanmadık bi tane elfroot bırakmadım.

son dragona götürdüğüm heal potion ile öle 8 taneyi aynı anda alırdım herhal, 3 tane mi ne kullandım:

bumm!

http://img256.imageshack.us/img256/4290/48597332.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

evet black, herkese stay deyip üstüme çekmeye çalışıyorum okçu partileri filan varsa trap'ler üstünde hint fakiri gibi koşmamak için. :)
...

evet ben de genelde durdurup planı öyle yapıyorum ama bi yerde darkspawn trapçileri mayın tarlası gibi döşemiş, hatun hem buluyo trapleri hem de hareket eden hırtlock a dönerken bi yandan çatır çatır basıyo hepsine lol

Sam said:

...ödül kabul etmemenin birşeye yaradığı tek yer göremedim hala....

mesela redcliffe bitti az önce, dedim lazım değil ödül mödül blightla kavgam var ona yardım et, eamon kardeş yok illa verecem diyo, la yok kalsın dedim iyi sen bilirsin dedi not ettim giren çıkanı

sonra load edip ver lan gelsin dedim, verdiği kıçı kırık bi kalkan falan, bi kere bu kadar ısrar ettin madem iyi bişe ver, ha yok istemem dedim bari 10 xp ver be :p

bi de galiba title verdi achievement vs açıldı ama nolcak açarsın, sonra yükleyip bildiğini yaparsın nasıl olsa açtığın achievement silinmiyo, derdin oysa tabi
Sosyal ağlarda paylaş

onu diyorum zaten kalkanı alsan da almasan da geliyor sanırım, eğer ödül istemiyorum diyip kalkandan vazgeçersen title veriyor mu onu deneyemedim çünkü bir kere açmıştı achievementı

bu arada

warden's keep - Sophia vs Avernus

nedir? biraz uzun sürecek eğer bütün ihtimalleri denemeye kalkarsam, bir sürü diyalog tekrarı olacak o yüzden soruyorum, hangisi daha lewtwise :p

Sosyal ağlarda paylaş

sophia şu undead ablaydi dimi? ondan wardens commander armor çıkıyor.

ben eğer o kaleyi moblardan temizlerse daha az xp alırız kesin diyerekten öldürmüştüm, zaten undeadden hayır gelemz :p

avernusta o sondaki mage amca dimi? onun yardımını alıp kapıyı kapatmıştım gelen demonları öldürüp ben, sonra diyalogda suçların için ölüceksin pis hain!çok yaşadın zaten! gibisinden bi seçenek olunca onuda öldürmüştüm win=win :p

Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

sophia şu undead ablaydi dimi? ondan wardens commander armor çıkıyor.

ben eğer o kaleyi moblardan temizlerse daha az xp alırız kesin diyerekten öldürmüştüm, zaten undeadden hayır gelemz :p

avernusta o sondaki mage amca dimi? onun yardımını alıp kapıyı kapatmıştım gelen demonları öldürüp ben, sonra diyalogda suçların için ölüceksin pis hain!çok yaşadın zaten! gibisinden bi seçenek olunca onuda öldürmüştüm win=win :p

lol ben de öyle yaptım valla tertemiz

secret stash

amcadan pek bişe çıkmıyo ama, bi de secret stash hikayesi varmış orda

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

evet black, herkese stay deyip üstüme çekmeye çalışıyorum okçu partileri filan varsa trap'ler üstünde hint fakiri gibi koşmamak için. :)
Dworgian said:

benim alistair de bi set var, wardens keepdeki hatunu öldürünce aldık, resmen 2 3 e katlıo blood dragon armoru?

blood dragon'dan daha kötü o, ali'ye revenant giydirdim de satmaya kıyamadığımdan tek savaşa girmemiş sten giyiyor şu anda kampta. 8 armor filan daha düşük. ben hala blood dragon giyiyorum kendim.

bende 5 armor farketti seti değiştirince, yalnız blood dragon bariz attack, defans ve dmg olarak da daha iyi oluyor giyince

fakat bişeyi anlamadım ben, BD sette görüntüde sadece breastplate iyi rakamsal olarak

mesela warden commander sette gauntlet tamamen aynı +10 fire resistant var, botta da yine aynı +50 stamina var, yani eldiven ve botun BD settekilere göre artısı var, böyle olmasına rağmen chest dursun eldivenle botu kullaniyim dedim yine de 3 AC düştü nasıl oluyosa :p

set bonusu heralde :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dual wield warrior baya kaliteli oluyor, özellikle skiller için gerekli fatigue olayını itemlerle beraber dengeli oturtabilirsen tam mage katili oluyor. Arkadada healer ve haste veren bir karakter, bir adet tank ve birde two handed warrior dps yemede yanında yat. Melee manyağı olduğum için biraz kasışta olsa böyle oynamak çok zevk vermişti. Gerçi pot stoğunun sağlam olması lazım, keza sağlam combatlarda iyi hasar yiyor grubumuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...