Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

o black grimoire morigının questiyle alakalı, Flemeth olayı yani...

bu arada leyla beni sinir ediyo arkadaş trap detected diyip üstüne basar mı bi insan evladı yaw?

detect edince illa o anda disarm mı ettirmek lazım ne saçma, battle ortasında işi gücü bırakıp trap disarm ettirmek...

edik: bi de şey sorcam bu corpse gall var, chantry'nin skin deep diye bi questi istiyor, 9 taneye reward veriyo da 18 tane getirirsin bi güzellik yaparız demiş, 16'da kaldım yaw bunların düştüğü moblar spesifik değildi ki? arada bi ambush yapan hurlock gemlock vs'den düşmesi lazım ama düşmüyor, flash oyununda bile düşüyodu hepsinden :D
Sosyal ağlarda paylaş

abicim alignment yok diyoruzda
onu gectim

ABI PERSUAELE QUEST YAPINCA XP YOK

bole bisi war mi abi
ulan mallik resmen
hane bide bende aliskanlik war
almadan oynayamiyorum rpg illa ana karakterde persuade karizma olcak
konusma yetisi olcak

abi bara giriyorum intimidate yapiyorum
bebeler uzulup dagiliyo
0 xp
hepsinin gotunu kessem en az 500 xp

adami persuade ediyorum konusuyo 0 xp
cesedi bulsam 50 xp

bu ne abi
kasa acmaktan 40 xp kazaniyosun
konusmaktan 0 sicarim bole rpgnin icine
diablo daha iyiydi
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

abicim alignment yok diyoruzda
onu gectim

ABI PERSUAELE QUEST YAPINCA XP YOK

bole bisi war mi abi
ulan mallik resmen
hane bide bende aliskanlik war
almadan oynayamiyorum rpg illa ana karakterde persuade karizma olcak
konusma yetisi olcak

abi bara giriyorum intimidate yapiyorum
bebeler uzulup dagiliyo
0 xp
hepsinin gotunu kessem en az 500 xp

adami persuade ediyorum konusuyo 0 xp
cesedi bulsam 50 xp

bu ne abi
diablo daha iyiydi

it is dark fantasy m8, don't ask just kill'em aaaalllll :D
Sosyal ağlarda paylaş

evet black, herkese stay deyip üstüme çekmeye çalışıyorum okçu partileri filan varsa trap'ler üstünde hint fakiri gibi koşmamak için. :)
Dworgian said:

benim alistair de bi set var, wardens keepdeki hatunu öldürünce aldık, resmen 2 3 e katlıo blood dragon armoru?

blood dragon'dan daha kötü o, ali'ye revenant giydirdim de satmaya kıyamadığımdan tek savaşa girmemiş sten giyiyor şu anda kampta. 8 armor filan daha düşük. ben hala blood dragon giyiyorum kendim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

eğer tank olucaksan kılıç kalkan sahip olman gereken toplam dex 26

benim main şu an tank.. 28 dex oldu yanlış hatırlamıyorsam.. arda bir iki puan veriyorum dodge şansını etkiliyor diye.. yanlış mı yapıyorum yoksa =) ? öyleyse 2 puan alıp strye atayım akşam..
Sosyal ağlarda paylaş

bence 26 oldun mu dex'e filan dokunma hiç, threat dmg'den geliyor zira. üstünde tutmak mobları daha faydalı.
BonePART said:
bu ne abi
diablo daha iyiydi

abi maalesef nehri yüzüp çayda boğulan bir oyun bazı açılardan, bu kadar deneyimli şirketin 1999'da kalması gereken hatalarda ısrar etmemesi lazım ama işte anlatamadık önceki sayfalarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

evet black, herkese stay deyip üstüme çekmeye çalışıyorum okçu partileri filan varsa trap'ler üstünde hint fakiri gibi koşmamak için. :)
Dworgian said:

benim alistair de bi set var, wardens keepdeki hatunu öldürünce aldık, resmen 2 3 e katlıo blood dragon armoru?

blood dragon'dan daha kötü o, ali'ye revenant giydirdim de satmaya kıyamadığımdan tek savaşa girmemiş sten giyiyor şu anda kampta. 8 armor filan daha düşük. ben hala blood dragon giyiyorum kendim.

alla alla :|

resistance vs yok düz set blood armor. tek artısı 8 armorsa.... bi hesap yapim akşam?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

abi maalesef nehri yüzüp çayda boğulan bir oyun bazı açılardan, bu kadar deneyimli şirketin 1999'da kalması gereken hatalarda ısrar etmemesi lazım ama işte anlatamadık önceki sayfalarda.

onceki sayfalarda derdin persuade'den xp gelmemesi degildi ki karakter ekraninda genel karmana bakip keyiflenemedigin icindi :P
Sosyal ağlarda paylaş

evet esas derdim o, ama aslında genel bir sorun var, dialog ağaçlarını didinmişler hazırlamışlar ama üstüne oturduğu sistem yetersiz. ödül kabul etmemenin birşeye yaradığı tek yer göremedim hala. o ağaçlar da olmasa zaten kan gövdeyi götürüyordu şurada, muhtemelen ben gene oyunu savunan tek kişi olurdum alışılageldiği üzere. (:P)
Cuce said:

da sorun meleeler değil mageler oluyo genelde. veriyolar dalgayı veriyolar fireball'usabaha kadar yerlerde yatıyosun...

dragonskin seti cıkarmıyodum üstümden ben, resisitlemek için o fireball'ları.

önceden vulnerability filan koyan olmazsa pek sıkıntı çekmiyorum henüz, çok sıkışırsam revive filan var. gerçi ileride sıkıntı çekebilirim oyun böyle scale ederse mageleri heh, pommel animasyonundan hızlı coc animasyonu şaka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

misdirection falan gibi abuk büyüleri sık sık atınca sıkıcı oluyo dahada oyun aslında.

bi iki yerde 10 kez falan üst üste 4 fireball yiyip particek öldüm, parti ölmezse pullıyan karakter ölüyo, o ölmezse healer ölüyo vs vs. illa los yapıp geldikleri gibi cone of cold falan atmak gerekiyo magelere.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...