Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

Norak said:

senden etkilendikçe yeni bonuslar kazanıyor çünkü adamların extra str stamina vb.

bide, oyundaki codexler (350 tane) ve lockpickler, tuzaklar falan 20k dan fazla experience ediyor nerdeyse.

yok abi biz ilgilenmioruz buffla falan vericekse veririz anca gifti!

ha şöyle

zaten 2 mage var takımda alayını alırım extra buff neymiş
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

hozceri said:

eskileri okumak zor geldi oyunu nerden bulabilirim. Bu kadar yazan olduguna göre deger sanırım oynaması. Ne gibi makina özelliği istiyor.Bide sizin oynadıgınız orjinal oyunu dimi. Araldan kasım sonu gibi bi sey okumustumda. Başkasından alıp oynayabiliyormuyum. Oynarken cd-dvd istiyor mu. ice crow gelene kadar oynasam biter mi ? vs.vs.

son sorulara cevap veriym euh
başkasından alıp oynayabilirsin, cd istemiyor, icecrown gelene kadar biter

cd istemiyor derken?

bende niye istio gibi

du bi daha denicem
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunda bir mage den daha OP tek sey var oda 2 mage

ana karakterinzide mage ise 3 mage ile nightmare de faceroll bile gidersiniz

harbi OP ler, gerci cogu settingde mageler oyledirde wrrior ve roguelar stam stam diye kuruyup kalirken mageler likri likir mana pot ustune mana pot icip OP olan bufflari filan gectim sadece iki stat a focusliyorsun, magic ile willpower, dex str cunning cons arasidna git gel yapmana gerek kalmiyor filan, a damagelarida hayvan gibi

hicmi test etmedi bioware merak ediyorum, diger classlarla oynamak bildigin zorlugu arttiriyor ehuehu
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Mortis said:

Kaede said:

http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/1096-Dragon-Age-Origins

yahtzee kötü sıçmış bu sefer

hahah komik baya

valla aksien baya doğru.

Ben sevdim ya komik olmuş. Ama evil olduğun zaman mass effectte de hiç bişey değişmiyordu. Kotor2deki goto'nun sistem stabilizasyon mantığını questlerin evil yapılması şeklinde oturtsalar biraz anlamlı olurmuş, şimdi xp alabilmek için herkese yardım ediyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Cuce said:

Mortis said:

Kaede said:

http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/1096-Dragon-Age-Origins

yahtzee kötü sıçmış bu sefer

hahah komik baya

valla aksien baya doğru.

Ben sevdim ya komik olmuş. Ama evil olduğun zaman mass effectte de hiç bişey değişmiyordu. Kotor2deki goto'nun sistem stabilizasyon mantığını questlerin evil yapılması şeklinde oturtsalar biraz anlamlı olurmuş, şimdi xp alabilmek için herkese yardım ediyosun.

doğru abi katılıorum adama hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...