Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

juggernaut armor

you need to do is go to the small pool, take the bowl and fill it up with water, go to the altar nearby, set the bowl down, pray, take only a sip then pour the water back into the pool

böle bişidi, ben deneme yanılmayla bulmuştum doldur boşalt iç dua et indir kaldır felan

şimdi baktım 92 saat olmuş benim oyun süresi lol hala yan questleri yapıyorum landsmeet mi ne başlatmadım bile henüz
Sosyal ağlarda paylaş

38 str'ye lvl 6'da mı 7'de mi ne ulaştım, dw ya da shield gidenler de skill'leri boşverebilir oraya varana kadar. armor kadar farkettiren skill yok nasılsa. ne vursa 1-2 dmg veriyor blood dragon bile giyince. şimdi lvl 12'de 60 str filan oldu, haste üstüne blood frenzy midir nedir onu açıp 100dps auto-attack ile kasırga gibi esiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben bu oyuna uyuz olmaya basladım aynı lvl aynı karakterlerle demon ya da boss ya da en basiti revenantta 10 healing pot harcarken yol üstünde quest yapmaya giderken 60 pot kullandım.

Hayır bi an durup lan bu kadar düşman ı koymuslarsa heralde oyun bitiyordur diye düşündüm abartmıyorum birinde 18 werewolf diğerinde 24 küsür minion ve bi boy büyükleri tarzında yaratıklar. Darkfantasy falan güzelde bunlar direk genk moduna kouyuolar adamı.

Ha bi de parti lockpick hatun , spirit healer , templar ve two weapon (hand axe , dagger /handaxe in sağlam +lı özellikleri var artı 2 grandmaster rune) kullanan warrior dan ibaret , hyr benim bilmediğim bi olay falan mı var?
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

orzammardaki throne room hakkında

harrowmontu kral yaptıktan sonra cikaramiyormuyuz bunu? yoksa ben mi beceremedim

taht odası secret

gizli dragonu diyorsan, tahtın olduğu odada solda 2 taş var yerde, bide koridorda tam ortada bir taş var. birer adamını bu taşlara koyup sende gidip tahta tıkla olması lazım, yok olmuyorsa ben kralı falan seçmeden yapmıştım bunu,olmuştu, ödül ageless, güzel 2 slotlu bi 2h sword.

crier

bide evet bu çok süper, bheleni öldürüp öbür adamı kral yapmışım koşturuyorum şehirde, yanından geçerken npc "bhelen tahtı alamadı başarısız oldu! Epic Fail!" diye bağırınca kopmuştum bende lol

Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

O ruin içindeki avatar bulmacası kısmında sanırsam bir kez deneme hakkınız var. Tuzağı çalıştırırsanız doğru sırayla yapınca bile olmuyor galiba. Questini alıp aktif questlerde mi yoksa değil mi bakın bence.

Yok öyle bişey. Ben questi almadan yanlışlıkla tuzagı aktive ettim sonra questi alıp düzgününü yapınca girebildim.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

crier

bide evet bu çok süper, bheleni öldürüp öbür adamı kral yapmışım koşturuyorum şehirde, yanından geçerken npc "bhelen tahtı alamadı başarısız oldu! Epic Fail!" diye bağırınca kopmuştum bende lol

Bhelen'i nasıl öldürdün ben göremedim bile=(

bide iyi olan bhelen mi diğeri mi ben diğerini kral yaptım ama diğer şanslarımı merak ettim şimdi

Sosyal ağlarda paylaş

@ GwindonSurion

şimdi ben cüceyim, bhelen kardeşim, 3. kardeşimizi öldüren ve beni şehirden süren o, yani kötü biri bhelen. öbür aday eski kralın danışmanıydı 2. adamdı, bizim tarafımızda olan iyi bi amcaya benziodu ben onu kral yaptım,

taç töreni esnasında bhelen ve adamları "lan benim o taç!1" diyip krala ve bize dalıyorlar orda öldürüon bheleni. ben golemle vurdum kafasına :p

bundan sora bile şehrin 3-4 yerinde, prowing kısmı dahil, bhelenin adamları saldırıor, onlarda xp sonuçta :) bide, kral seçtikten sora, normalde şehirde önceden olmayan 2-3 yerde questler çıkıyor extradan.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...