Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

yani bazı giftler bazı karakterlere daha çok yario ama illa birisine odaklandıysan spamle onları giftle ben bi ara bütün vendorlara gidip gift aramıştım leliana ile yatabilmek için de , galiba başta özel questini kaçırmışım bişey olmuş Warm kaldı hep 100 e getirdim hala warm du kaldım öle.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sırada az önce bi duyum aldım

morrigan romance kitlenince

morrigan battaniyeyi üstüne çekip poposunu dönünce konuşarak sizi terketmesini sağlıyabiliyorsunuz. esas espiri bundan sonra size verdiği yüzüğü kullanarak tekrar bulabiliyormuşsunuz şırfıntıyı. varmı bunu deniyen romance düzeliyormu veya oyun sonuna bir etkisi oluyormu ?

giftleri direk inventory den kullan dworgian
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

yani bazı giftler bazı karakterlere daha çok yario ama illa birisine odaklandıysan spamle onları giftle ben bi ara bütün vendorlara gidip gift aramıştım leliana ile yatabilmek için de , galiba başta özel questini kaçırmışım bişey olmuş Warm kaldı hep 100 e getirdim hala warm du kaldım öle.

bi elemana aynı gift i 2. kez verdigin zaman bonusu azalıyor, orn 1 dene verdim +3 approval 2. yi verirsen +2 verecek 3. yu verirsen +1 verecek vsvs,

ara ara kampda muhabbeti koyulatın aslansın sen diyin Ali/bard/wynee 3 lusu ile sırf dialog bile bayaa rep saglıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Extra guide includes:

Essentials: Over 300 pages packed with every quest, NPC, monster, and item across the world of Ferelden!
Classes: Complete ascension guides with level-by-level tips on how to maximize a warrior, mage, or rogue class!
Maps: Over 100 jam-packed maps displaying every critical piece of information!
Walkthrough: Detailed walkthroughs to master all quests, puzzles, and pivotal story choices!
Equipment: Full equipment lists to gear out your PCs!
Bestiary: Comprehensive bestiary with everything from arcane horrors to werewolves!
Combat: Expert tactics to conquer the intricacies of combat!
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

Dragon Age: Origins Digital Deluxe Edition

62 tl g2play'de nasıldır fiyat.

normali de 50 tl

G2play'den sakın EA oyunu alma, ea downloader üç farklı bilgisayara oyun kurmaya izin veriyor yanılmıyorsam bu nedenle g2play'de aynı cd-key'i üç farklı kişiye satıyor ama sonuçta online profile'i sadece ilk cd-key almış kişi alabiliyor. The Sims 3'de aha bu başıma gelmişti.

Sen en iyisi EA Store discount coupon arat google'da ben %25 discount yapan bi kod bulmuştum öyle 70 TL'ye digital deluxe edition almıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Lopeth said:

deekin yapıyordu böyle i can do that diyip

yıllar önce nwn'de bu varken nasıl burada yapmamışlar anlamak mümkün değil.

yalnız sinematik ejder FINISH HIM sahnesi mükemmel olmuş.

yıllar öncesi de değil hocam nwn2'nin en son paketi daha bu sene çıktı ve kilitli sandık görünce veya trap görünce otomatikman gidip ilgileniyo npc

bilerek ve isteyerek yapmışlar bence ama nedenini mantığını çözemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...