Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

reaver nasıl açılıyo

Urn of ashes görevindeki mountain top a cıkmadan önce 3 5 adamla karsılasıyorsun anları öldürmek yerine anlas urn bulunca sana verdikleri ejderha kanı ile birlestir,dısarda konus onlarla sana bi kupada ejder kanı vericekler içmen için aynı oyunun basındaki Joining deki gibi onu içince açılıyor reaver başka yolu yok bildiğim kadarıyla:)

Sosyal ağlarda paylaş

baslarda gayet cabucak iniyorlar win teyze gelene kadar

taunt atmaya korkuyrodum yeminlen saniyeler icinde parcapincik ediyorlardi heleki whield wall filan almadan

flemeth spoyler

flemeth superdi ama, bildigin raid boss
main karkater tank, alistar i 2hand dps yaptim pozisyonu ayarladim herkesin leliana en uzakta, win arkada ama melee yi heal icin range de filan

sonra dingil alistar aggro aldi bir breath win teyze GG oldu

WHO THE FUCK WAS THAT? ALISTAR WHAT THE FUUUCK?
THATS A FUCKING 50 DKP MINUS!!!!!!

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

yazarlar gora ve naruto seyretmiş kesin, bekliyorum daha neler çıkacak lol. flemeth'ten bir "SUBARAŞİİİİİİİİ MORRIGAN-KUN" bekledim. parti kompozisyonumuz aynıymış viktor. (tu)

parti konusunda cok kararsiz kaldim ya, 5 kisi olsaymis mukkemmel olucakmis

alistar ile morrigan in didismeleri cok eglenceli, hatat morrigan in herkesle didismesini izlemek cok eglenceli

morrigan i cikarticna eglenceli diyaloglarin cogu yalan oluyor bioware bunu oyunun saskesi yaptigi icin
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:

Abi adını tam hatırlamıyorum, bilmemne cross diye bir yerden önce açılan mağaralar var Orzimmar'da. Girdim 1 saat her yeri temizledim, ne hikayeyle ilgili gelişme oldu ne de doğru düzgün eşya düştü. Tamamen oyun uzasın diye yapılmış sanki.

Orda Quest item var

bit quest var bir mezara 3 parca (govde kafa alt vicut) 3 ayrı cuval icinde bulup getirip birlestiriyorsun bir demon summon oluyo, kesersen kestin diyo, release edersen demon u 25 gold veriyo, bu bahsettigim 3 parcadan biri crossing de

Sosyal ağlarda paylaş

arcane warrior ın son hali imba baya 74 armor, 144 def, 88 spellpower 150 düz attackla biçer döver gibi ilerliyorsunuz, loghain in yancısı ser bilmemne karşıma çıktığında tek başıma kaldım direk herkes öldü, tek pot içmeden kestim hardda, tek sorunu %120 fatigue olması :)o

imoen le yatağa girdiğimde fade form açıktı hala, hayalet seks oldu biraz

bu arada spellpower ın büyüleri güçlendirmesi yetersiz kalmış, 20 sp varken 40 vuran büyü 80 varken 60 vuruyor. farkeden oldu mu bana mı öyle denk geldi yoksa.

healersız oynadım bu sefer wynne çok sinirimi bozdu, shale ali ve imoen 3melee+1 zorlanmadan hallettim, shale in aoe leri + scattershot mage kadar iş yapıyor zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

chest neyse de respec hile gibi birşey. sonuçta anadan doğma seninle beraber değil npc'ler.

suyunu cikarmadikca bence hile degil

alistar i partide kullanmak istiyorum ama oda tank bende tankim bozuyordu olayi, masaustu oynasak "aga ben kilic kalkan gidiyorum sen 2hand git hadi bakayim"derim zaten partimdeki elemana

ha gidip leliana ya respec cekip gereksiz gordugun skilleri silip okculuk filan fullemek stata dagitmak filan hile direk

alistar i 2hand dps yaptim gayette iyi oldu eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...