Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

hermit vs grand oak

hermiti mi kessem grand oaku mu yaksam? ikisini de sağ bıraksak oluyo aslında ama kayda değer bişe çıkıyosa kesip ızdıraplarından kurtarcam da...

hermitin cevabı

kestim de bişe de yokmuş elemanda, bi uyduruk staff, 2 potion bi de +10 spirit dmg veren yüzük var üstünde

kesince de quest logda önemli bilgiler de hermitle birlikte gitmiş olabilir diye kıllandırıyo zaten adamı :p

hoş bariyeri nasıl geçeceğimi söyledi de hayatın anlamını söyleyecek demek ki daha sonra :D

Sosyal ağlarda paylaş

Ati mobility x1400 up to 512 mb ram

2 GB DDR2 Ram

intel duo processor 1.66 ghz

Notebook ile bu oyunu oynabilir miyim acaba rahat?

Boşu boşuna 7 gb çekmeyeyim, minim sys. req. göre oynabiliyorum ama minimum ile çok iğrenç oluyor bazı oyunlar (PES 2010 mesela fena oldu sildim geri, pes 2009 u rahat kaldırıyordu oysa).
Sosyal ağlarda paylaş

PES 2009 rahat kaldırıyosa 2010 da iyi olmalıydı ya :/

bende nvidia 9600 m gs modeli var 512mb

3gb ddr3 ram sanırım ama emin diilim hiç

bi de dual core intel işlemci işte 2ghz

çok güzel kaldırıyo yani.. Ki medium'da falan da gayet güzel grafikler, oynayabilirsin bence. system requirements lab çalışmıyo mu? :/
Sosyal ağlarda paylaş

CPU
Minimum: Intel Core 2 (or equivalent) running at 1.4 GHz or greater (Vista/7 requires 1.6 GHz or greater), AMD X2 (or equivalent) running at 1.8 GHz or greater

googledan buldum siteyi herşeye ok dedi buna fail dedi.

Bir sitede baktığımda daha az gösteriyordu isteneni, sorun şu ki minimum da bazı oyunları öldürüyor insanı çok aşırı grafik yüklemesi var mı oyunda?

Sacred 2 mesela çok yine aynı şekilde çok kötü diye sildiğim oyunlardan.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

dwarf royal oynamak istiyorum dragon armoru kaybetmemek istiyorum. nasıl olcak bu iş?

O armorun veya tüm DLC'leri oyunun menüsünden kapat öyle oyuna başla, saraydan kovulduktan sonra DLC'leri aktif et, çantaya gelir itemlar.
edük: ben o zırhı sattım kamptaki cüceye, ekmek alacak bile param yoktu napayım, ama elbet ilerde birgün param olunca geri alacam!!1!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...