Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

ben şahsen me'de tek ses olup da karakterimizin bütün dialoglarda konuştuğu şekli tercih ederim buna, iki ileri bir geri gitmiş bioware resmen.

sakat o is bu gibi oyunlarda, her ne kadar ilk oynayista katkisi olsa da ayni cinsiyette 2-3 karakter acinca sanki ayni karakter kuafore gidip gelmis gibi oynuyorsun oyunu Jennifer Hale gibi bir tanrica seslendirmesine ragmen. Ve tabii ki tam seslendirmenin super katkisi olan seceneklerin 3unun de birebir ayni seyi soylettirdigi (denedim bunu bir kere saka gibiydi) dialoglari geciyorum

butce artiyor da 6 irk-cinsiyet kombosunun tamamiyle seslendirilecegi uzerine lokalizasyona gore almancaydi/fransizcaydi versiyonlarinin da yapilacagi butceyi ve zamani kimse ayiramaz (ki credits'de durup okuyan oldu mu bilmiyorum voice acting'de ordu var)
Sosyal ağlarda paylaş

Wynn hakkında

Circle of Mage görevini tamamladım ve kul ıvır zıvırdan temizlendi. Kampa dönüp dinleneyim dedim, Wynn karısı "ne halt ettiğini herkes biliyor, inanlara değer vermiyorsun, inşallah darkspawn elinde geberirsin" demesin mi :S

Daha yeni girmişsin gruba kadın, nereden biliyorsun benim nasıl adam olduğumu?

Wynn'i grupta tutma yolu var mıdır acaba?

Urn of Sacred Ashes görevinde ejder kanını kullanmıştım, onun rolü olabilir mi?

Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:

Wynn hakkında

Circle of Mage görevini tamamladım ve kul ıvır zıvırdan temizlendi. Kampa dönüp dinleneyim dedim, Wynn karısı "ne halt ettiğini herkes biliyor, inanlara değer vermiyorsun, inşallah darkspawn elinde geberirsin" demesin mi :S

Daha yeni girmişsin gruba kadın, nereden biliyorsun benim nasıl adam olduğumu?

Wynn'i grupta tutma yolu var mıdır acaba?

Urn of Sacred Ashes görevinde ejder kanını kullanmıştım, onun rolü olabilir mi?

Zaten o görevde kan dökerken yanındaysa sana direk düşman oluyor. Ama mesela kızılı kampta kafalıyabiliyoruz (çok süperlerdi, saygı gösterdim falan diyerek) yaşlı cadaloza ne yaparsın bilemem.

Sosyal ağlarda paylaş

ben de aynı şekilde oynuyorum, pot içmede cimrilik yapmazsam sorun yaşamıyorum. ogre bayağı kesti biçti gerçi. bundan kolayı da tatsız oluyor. benim gibi powerful swings ile geziyorsan ondandır miss herhalde. gene de vurdum mu oturtuyorum resmen tokmakla. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Disappear said:

warrior actim, mediumda oynuyorum banami zor geldi yoksa kasasimmi yok anlamadim. 2 hand gidiyim dedim, hem asiri yavas hemde cok fazla miss yapiyo karakter. kulede beacon yakmaca gorevinde oldum 2-3 kere. mage falanmi acsam acaba.

Yok oradaki troll zorluyor lvller düşük oldugu için. Umarım parti üyelerinin hepsinin slotlrına healing ve bandage ı ekliyorsundur ana hero ile kesmek mümkün değil çünkü.Two handed dediğin gibi cok ağır longsword + dagger ile takılıyorum ben simdiye kadar miss yaptıgını gormedim.

Ha bi de bende bi dünya rune var nasıl birleştiricem ben bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane warrior için str cons vermene gerek yok, magic zaten str nin yerini alıyor talent la, cons desen bir kaç puan verebilirsin ama armor ve defence o kadar yüksek oluyor ki dex+magic gidersen dragonlar bile 10 15 vuruyor oda vurabilirlerse. willpower desen vermeye gerek yok çünkü aw nin sustained açınca fatigue %90 oluyor üstünde armorda varsa en kötü spell bile 100 mana istiyor nerdeyse ee zaten reservede mananın çoğu geri kalanla 1-2 büyü anca atabiliyorsun onlarada pek gerek yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

damage i daha yüksek, daha az dmg alıyor, armor ve shield büyüleri sayesinde aldığı spell dmg ilerde 0a yakın oluyor, ama dediğim gibi yandan blood mage olursan birde işte o zaman performansı artıyor. biraz fazla pot içiyorsun ama sınırsız dps in oluyor. bana sorarsan en güzel yanı aynı anda 2 karakter olması: çok kalabalık gruplardan önce manayı boşaltıyorum sonra blood sacrifice la full leyip arcane moda geçiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...