Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

oha viktor bence vazgeç o sevdadan harbiden uğraşılmaz ben NWN de eğleniodum toolsetle baya basit ve eğlenceliydi de dediin gibi bu böleyse harbi böle bi kaç proje bazlı oyunlar çıkar.

Fakat NWN de multiplayer oynayabiliodun biz arkadaşlarla oynamıştık DM moduna giriodun dierleri playerdı vs. Fakat Bu Dragon Age'de multiplayer oynayabilecek myiiz? yoksa birileri senaryo yapıcak da sadece yayınlayıp insanlar single player mı oynıcak

yok taktim kafaya, simdiye kadar oynayipta toolseti olup mod isine girmedigim oyun yok gibi

ama nasil NWN toolset i yapan adamalr bunu yapti anlamiyorum, forumalra filan baktim millet baris sok icinde, bilenler iki uc script yazmis herkes onlari kopyaliyip akli sira bisiler yapmaya ugrasiyor

vista ultimate x64 de calismiycak ama bu, pes ediyorum XP yi sp3 e gecirip bride ayni iskenceyi orda cekiyim

biyerini duzeltiyorum obur yani bozuluyor filan ki ben bunu acmayi beceremediysem omrunde toolset filan kasmamis oyuncular ne yapicak allah bilir
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

iyi de krallik ikisi arasinda donen bi olay, her gelen noble kralliga aday olsa orzammar yikilir.

her noble zaten krallığıa aday orzammar'da.
ama artık cüce olarak kayıtlarda bile yokuz o yuzden şansımız yok diyolar.

taht hakkı dıye bişide yok, babadan oğula gecmiyo taht. assaembly seciyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bu arada oyundaki belki de en gözüme çarpan eksiklik seslendirmeler konusunda. Elin tırt merchantının bile seslendirmesi varken bizim karakterin yok. Hayır madem seslendirme yapmayacaksın o zaman neden seslerini seçtiriyosun? Savaşta haa diye mi bağırdı höö diye mi bağırdı çok da kimsenin umrunda değildir bence ama bu kadar harika senaryo ve interaktif film tadında oyun için seçenekleri bi de seçtiğimiz ses ve üslupla konuşsa karakterimiz, efsane olurdu =(
Sosyal ağlarda paylaş

Selam tekrar ben =P (tşkler bu arada mortis ve ledzep)

Simdi bu koskoca oyunda 3 tane mi ırk var (aslında en başta aklımdaki soru işaretiydi sormayı unuttum=)

Artı lvl 6 oldum hala warrior dan başka class içerisindeki ustalaşma olan 5 dovus sanatından hiç birini açamadım ne zaman acılacak.

Bi de yukarıda yan karakterlere verin demişşinizde yan karakterler boyuna değişiyor ve benim lockpick im olmadıgı için bi dünya chesti acamadım bu lp olayını siz nasıl hallettiniz. Ha bi de warrior da da duel saber kullanmaya gittim paso dex str constitude a veriyorum ileride ezikleşir mi..

Siz yazana kadar bende shift te biraz yarış yapiim =P
Sosyal ağlarda paylaş

Defansta biraz sorun yaşarsın tabi tank gibi savaşacaksan yani.. Warrior yapacaksan ya tank yap ya 2h silah kullanan yap. Dual wielding daha çok rogue için iyidir.

Zaten o "4" adet yoldan 2'sini seçebiliyosun. lvl7'de bi tane ve lvl14'te bi tane hakkın oluyo ama unlock etmelisin önce. Unlock olayı da değişik, ya birini kankaya bağlaman lazım öyle anlattırman lazım kendine ya questlerde öğrenmen lazım ya da kitapçık bulup :D

grup elemanları da habire değişmez sen değiştirmezsen :D leliana dursun grubunda ona açtır hepsini işte. İlerde lockpick fulleyip cunning abanırsan her chesti açar hatun
Sosyal ağlarda paylaş

benden başka arcane warrior+blood mage oynıyan yok mu ya, başkalarının fikirlerinide almak istiyorum. karakter o kadar imbaki nerdeyse %100 spell resist var herşeye, sustained ability ler için mana yı kullanıyorum neredeyse 0lanıyor zaten, cast edilen büyüler içinde canımı, şu anda physical resistance ve armorum baya yüksek arcane warrior son talent ı sayesinde ama sanırım buglı çünkü mana drain yazıyor ama mana 0lanınca açık kalmaya ve bonus vermeye devam ediyor :D

stat olarak dex+magic gidiyorum, lvl 13 daha karakter ve rogue umdan fazla dmg veriyorum, alistair dan iyi tanklıyorum, ki daha arcane warrior only kılıcı almadım.
son test olarak broodmother solo denicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl oluyo o ya? Gerçi ben mage oynarken baya geç gelmiştim arcane warriorlık kısmına da o kadar aldığım büyüler heba olurdu yani onu seçsem. Ama magic ve willpower abanınca üstüne dex ve const da lazım zira meleeye giriyosun. E bi yerde strength de lazım. Hepsi de yüksek olamaz. Bana zor gibi gelmişti ama herkes de imba diyo.. Bi ara denemek lazım galiba :/
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

bak doğru, o kadar ses seçtik bilmem ne, anca tıklayıp bişeyler yaptırınca konuşuyo, o da her zaman değil

abi oyundaki diyaloglarin cook büyük kısmı senin karekterin tarafından gerçekleştiriliyor. nerden baksan 2x hard diskte yer kaplicak bir o kadar da masrafı var. hatta ses seçimi falan da olsa ki en az bir female bi male olacak etti mi 4x kisonra dicekler ki dwarf ile elf aynı seste olur mu şu bu derken teoride güzel pratikte işlevsiz bir olaydır gözümde. bi biteydi şu vizeler
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ya da oyun yanında yine ek cd olarak gelsin istemeyen yüklemesin çok yer kaplıyo diye. Ama bu kadar güzel interaktif hikayeye eklenmeliydi..

Ayrıca yeni karakterimle ishal kulesine girmeden hemen önce kampta alışveriş yaptım. Üstümdeki tüm zırh ve kılıç ve kalkan grey iron ama item set bonus almıyorum =(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...