Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

human noble warrior yaptım da, ana karakteri tank mı yapsam, dw mi yapsam, 2h mi yapsam? talentları okudum ettim de hiçbirinde net rakam yazmadığı için pek kıyas yapamadım bir yerden sonra. normalde oynayacağım. illa warrior istiyorum.

simdi soyle oyunda 3 warrior npc var, ikisinin pre-template'i dps uzerine, ayrica iki rogue var. Tank nispeten lazim (hard'da oynadim ben gerci, normal'de daha esnek olabilir) yani tank oynarsan partiyi sekillendirmek icin daha cok secenegin oluyor, ama keyfe kalmis bir sey tabii, ne yol gidersen git cok buyuk sorun yasamazsin.
Sosyal ağlarda paylaş

dw geç açılıyor baya. Benim gibi harem yapıp geziceksen yss tank da oluyorsun. Bu da demek oluyorki str dex ile beraber kasılcak. Durum böyle olunca da ilk 12-13 lvl çok ortalama bir karakter oluyor con falan veremediğin için de.

13-14 civarı bir açılıyor ki tutana aşk olsun. buffsız 90 dmg offhandden biçerdöver hızında momentum ile
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben warrior açıp direk dw abandım 11 oldum 1 lvl sonra açılacak son skill hiç bir zorluk yaşamadım normalde.
Stamina bitince speed veren stancei açıyorum çatır çatır vuruyor :P

Şuana kadar sadece dalish elflerin ordaki ormanda mezar taşını kurcalayınca çıkan revenant ve skeletonları yenemedim setuplamı alakalı yoksa o lvlda çokmu zor bilmiyorum ama es geçtim onları acayip kastılar :(

Son skill ne kadar fark yaratacak bilmiyorum ama şuan için memnunum halimden.

PS: Bu arada oyun şahane olmuş ne zamandır böyle zevk veren bir oyun oynamamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ok sağolun, tank düşünerek açmıştım bari öyle devam edeyim. sevmediğim tipleri zorunluluktan tutmam gerekmeyecekse daha iyi.

ha bir de champion iyi midir? templar spellbreaker gibi birşey anlaşılan.

Oyunda Tank Spec. yok gibi aslında.

Champ, Rally ile def. bonus veriyor ama kesinlikle "budur" değil.
Sosyal ağlarda paylaş

dnd'de çok güzel ve eğlenceli büyüler var ama çoğunu bir kere bile kullanmıyorsun doğrusu bazıları direkt ezdiği için. :)

of chromatic orb geldi aklıma, büyücü sevmeyen bana büyücü sevdirmişti lol.

hmm peki aoe taunt filan onları almam lazım mı?
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Valla ben warrior açıp direk dw abandım 11 oldum 1 lvl sonra açılacak son skill hiç bir zorluk yaşamadım normalde.
Stamina bitince speed veren stancei açıyorum çatır çatır vuruyor :P

Şuana kadar sadece dalish elflerin ordaki ormanda mezar taşını kurcalayınca çıkan revenant ve skeletonları yenemedim setuplamı alakalı yoksa o lvlda çokmu zor bilmiyorum ama es geçtim onları acayip kastılar :(

Son skill ne kadar fark yaratacak bilmiyorum ama şuan için memnunum halimden.

PS: Bu arada oyun şahane olmuş ne zamandır böyle zevk veren bir oyun oynamamıştım.

bende dw karakterle oynuyorum elf questine gitmeden önce lothering redcliff ve magi questlerini bitir...wynne siz revanantlar a pot fln yetişmiyor...elf ormanında deli gibi elffoot topluosun zaten magi den de lirium dust al flaskla mana heal pot aban öyle git revenantlara çok rahat geçiyosun normalde

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...