Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:

Assassin questini söyleyin, NEREDE!

sanırım mainquestlerden herhangi birini yapınca triggerlanıyor. Zenci bi elf göndericekler peşine, ondan öğrenebiliyorsun ileride

Monthius said:
*öhhö* Viconia *öhhhö* :P

viki yakın ama tsundere diyemem. Drowluğundan kaynaklanan bir sertliği var ama tsuntsun durumu değil yani bildiğin evil. Morrigan hep sağlam bi mantığa dayatıyor ters çıkışlarını bile mesela. Romance ileri gittikten sonra bile direk yelkenleri suya indirmiyor. İkisinin arasını çok iyi koruyor

belki ilk değil de tam demem lazımdı. Haklısın biraz var vikide de
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Redcliff görevlerini bitirdim bende refuuge kamp var bi tane bi ton darkspawn falan alistara fitil olmuş durumdayım her combat ölünmez ki koca kalkanı öl diye mi verdiler lan eline senin Allahsız.

Birde magele başladım ben oyuna mana olayı acaip sıkıntılı artmıyor bide meret niyeyse veriyorum skill mana artsın diye hala 139 pehh

Sosyal ağlarda paylaş

Dragon soru/taktik
Kesmesine kestim de merak ettiğim şeyler var. Roardan kaçış yok galiba? Bir de force field olsa dalga geçererek kesebilirim diye düşündüm, deneyen var mı?

Hard'da potion kullanmadan kestim. (çünkü potionım yok, fakirim ahaha)

Taktik yazayım:

- Kuyruktan uzak duruyoruz, vurup fırlatıyor
- Önünden uzak duruyoruz. Önünden kasıt önü ve dibi. Buraya Sweep vuruyor. Bir de tutup hüpletme hareketi var ki o an heal inmezse garantili ölüm demek. Önünde ama uzakta durabilirsiniz. Evet, böyle salak birşey var. Ejderha gelip vurmaya çalışmıyor.
- Tank dışında herkes önü ve arkası dışında bir yerde duracak. Melee varsa yandan vursun. Tutar da yerse tuttuğuna spam heal.
- Threaten ile aggro alan tankınız threaten mesafesinde durup sünger hesabı bütün hasarı yiyor. Gerekli korunma büyülerine sahip bir mage daha iyi tanklar ama partyde başka mage varsa aggroya dikkat etmek lazım.
- Geriye kalan abilityleri Roar (AoE stun), Fire Spit ve Dragon Fire. Bunları kullanırken ejderhanın üzerinde yazılı uyarı çıkıyor, animasyondan da anlayabiliyorsunuz. En güzeli Roar çünkü stunlayınca kendi de mal mal duruyor. Fire Spit'den kaçış yok, devamlı bunu basıyor. Dragon Fire bu dövüşteki en önemli şey. Bunu kullanırken tank yana doğru kaçarsa hiç hasar almıyor.
- Cold ve Nature çatır çatır işliyor. Elektrikle ateş denemedim. Elektrik de işliyordur herhalde.

Templar / Bard / Spirit Healer / Spirit Healer şeklinde kestim. Coating dışında birşey kullanmadım. Uzun sürdü, o zehirler olmasa daha da uzun sürerdi. Normalde kullandığım taktikler burada erken mana bitimiyle sonuçlandı. Healerlardan biri tanka Regeneration ve Heroic Defense attı. Öbürü tanka Heal bastı, ejderhaya walking bomb spamledi. Kritik nokta Mass Rejuvenation ve Spell Bloom gibi regen abilityleri up tutmak. Bard'da sustained hiçbirşey kullanmadım. Shatter spam kullandım. Templar ejderhaya vurduğunun beş mislini yediğinden threaten ve pozisyon değiştirmek dışında birşey yapmadı.

Sosyal ağlarda paylaş

Rogueları kullanamıyorum ben. Savaşlar genelde öküz gibi bir boss artı bissürü minik minion şeklinde giderken rogue bakmadığım ilk saniye ölüyor. Kilitlerin altından süper birşey çıkardığımda olmadığı için 3 mage 1 tank şeklinde oynuyorum.

Satıcılar potion restock yapmıyor mu yahu? Ejder kesmeye gitcem dükkanlarda pot yok :(

Morriganla ilişki yükseltmek

Morriganla ilişki yükseltmek kolay yahu. Konuşmalarından birinde annesinin çaldığı aynayı kırdığından bahsediyor mesela. Cücelerin şehrindeki altın aynayı alıp hediye edebilirsiniz. Bunun dışında ekzotik takıları falanda seviyor. Hediyeleri geçtim iki tane görevi var zaten. Onları yapıncada ilişki bayağı yükseliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:

512MB Geforce 8800GT ile adam gibi grafiklerle oynayabilir miyim bunu? Recommended'ın çok hafif altında kalıyorum grafik kartı açısından.

Dostum bende 512mb 9800GT var, yani çok büyük bir fark yok senden, ama yinede 1920x1080 çözünürlükte full detay ve 4x AA ile canavar gibi çalışıyor. Bence sende de çalışır benzer şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...