Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Bir sorum olacak.

Tower of Ishal midir nedir oranın en üst katındaki amcaya karşı ne taktik öneriyorsunuz?

Mage'le paralyze kullanıyorum, ardından da asıl karakterim ile tanklıyorum ama rasgele birini alıp havaya kaldırınca köpek ve mage kalıyor damage yapan, magein de manası bitince öyle geberiyorum :S

Sosyal ağlarda paylaş

...

Rogue oynuyorum şu videoda olan elfle karşılaştım pusu kurmul bize redclifften çıkarken neyse dövdüm patakladım bunu sonra yok işte seni öldüremedim başarısız oldum beni öldürücekler bari bırak yanında olayım falan çekti iyi hadi bakalım dedik baktım elemanda assasination var öretirmisin dedim yok mok çekti dedim dur arayı düzeltelim öretir heralde samimi olalım biraz olmaya çalışırken bu handsome*! elf rogue nun sözleri ve assasination almak için gözümü bürüyen hırs sonucunda yapılan konuşmalardan sonra kendimden utandım imdaaaaaaat (gay alert :S)

Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

DLC'ler konusunda sıkıntım var şöyle ki;

bu sabah baktım steam oyunu serbest bırakmış, girdim decrypt falan yaptı, wallpaper soundtrack vs gibi bonusları da daha önce çalıştıramıyorduk onlar da çalışır hale geldi eyvalah da...

girdim keyleri redeem hedesine, oyunda da EA accountuyla girip 2D browser oyunundakiler dahil bütün DLC'leri karşımda gördüm mü, sevindirik olmamla iki saniye içinde install failed görmem bir oldu

neymiş orda required versiyon 1.0 yazıyo DLC'ler için, e steam efendi de otomatikman yükledi mi 1.01 patchini, şimdi DLC'ler 1.0, oyun 1.01 diye install etmiyo şerefsiz oyun :p

aradım taradım sabahtan beri forumları geziyorum ama yok bi çaresi, millet "farkındayız üstünde çalışıyoruz" türünden bi cevap da alamamış ne steam'den ne de bioware'den, kaldık öylece...

var mı bilen eden? illa sattıracaklar petrol kuyularımı, kötü yola düşmüş oyunlara mecbur edecekler ya bizi...

halloldu...

çok da basit bir çözümü varmış, meğerse bu arkadaşlar localization olayına hiiç girmemişler, ingilizce dil seçili sistemlerin dışındaki bütün sistemlerde aynı hatayı veriyoumuş

bölge ve dil seçeneklerinden kendimizi birkaç dakikalığına Amerikalı yaparsak herşey güllük gülistanlık oluyor bütün DLC'ler yükleniyor
Sosyal ağlarda paylaş

grand oak süper ya ahah ne güzel konuşuyor öyle :3

bide arkasındaki kamp eventini yapan varmı ? yüksek mental resistance falan mı gerekiyor ?

event spoiler

4 kişi yatıyor 3 kişi uykuda gg geriye sürekli neneka kalıyor onun da greater shade kesme ihtimali yok anasını satim

Sosyal ağlarda paylaş

bu akşam başlıcam bende bakalım, şimdik 3-4 sorum var:

max level kaç karakterler için?

dwarf rogue oynayacam, ama öle fiti fiti ok atamam actiona 200m uzaktan, dual sword gidicem büyük ihtimal, nasıldır iyimidir mümkünmüdür vb.

stealth felan nwndeki gibi mi çalışıyor?

drake/wrym armor u yaptıran var mı drake scales lardan? %75 fire resist iyi bişi mi, 20g a değer mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...