Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Combat animasyonları ve finishing movelar başarılı da, aynı hareketleri filler combatlarda 100 kere görünce etkisini kaybediyor hehe. Ama bak ilk dragon kestiğinde de güzel atmosferi olacak.

Peki o köpek nedir DLClerden biriyle mi geliyor? Normal köpek orda çıkmıyor diye hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaf gidiyorum simdi son clanida savasa katmaya dwarflari sona birakmistim, daha quest yok birsey tavsiye edermisiniz bitirmeden once birde Morriganin derdi nedir :D Annesini kestim kizi kaldiricagim diye 1 kez beraber olduk simdi tripden tribe giriyor ey allahim yok mu cozumu :P

Birde mapde dragons peak diye bir yer var deneriumun altinda oraya gidicekmiyim acep merak ettimde.
Sosyal ağlarda paylaş

Morriganin kafasında haraket edince vermede devam ediyor ben şimdi zevran dahil hepsiyle yattım onların verdiğin hediyelere dikkat et misal x item x kişiye şak die +10 yaslarken dierine 1 felan veriyor atiyorum dailish gloves mi var gift ver onu zevrana sallıyorum çicek ebücük mü çıktı ver onu leliye mücevherat morrigana vs vs
görevlere giderkende misal moriganla red cliff e gidiyorsun yardım sever takılırsan 20-30 kafadan gider dialoglardada aynı şekilde dikkat edicen misal annemi lorda satmışlar para karşılığında diyor diyicen hee aferim iyi bi anlaşma o da diecek evet lan zaten annem ayarlamış olayi felan aynısı duygusallık içinde ilk başda ilk sevüşmeden sonra zorlama giderine bırakırız felan fıstık de sonradan devamlı çadıra sokmaya başlarsın zaten

Güzin abla gibiyim lan sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yeni dlc dark spawn croniclesı yeni bitirdim (zaten dün çıktı lol) paraya kıyıp almayın çok kısa :( herhangi bir orjinalliğide yok oyunun sonunda yaptığımızı dark spawn olarak yapıyoruz :E ( bitek köpeğe Barkspawn adını koymuşlar onu sevdim :D )
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...