Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

daha önce easyde oynuyorum demiştim, beceremiyorum falan. sebebi şeymiş; hangi spell karizmaysa ona veriyordum :D bu sefer frost gittim inanılmaz rahat ettim. zaten blood mage + arcane mage hayvani.

alistar morrigan wyne mükemmel parti oldu vs. 3 dragonu da rahat kestim. gerçi 3 mage le fazla rahat oluyor oyun bu sefer :D

neyse, oyun demin bitti. enfesti... devamı gelse de save lerimize göre devam edebilsek senaryoya, efsanevi olur. tam "3 years later..." havası var çünkü finalde. ağzım açık kaldı cidden helal olsun bioware, kotordan sonra helal olsun yine!
Sosyal ağlarda paylaş

eh warrior açar tekrar oynarız ozaman da :D dlc ler falan hem bitirdikden sonra anlamsız oluyor. oyun bitince üzüldüm dlc den devam edeyim dedim. fakat ı ıh olmii, sarmii

ha bu arada

4. dragon?

nası yani?
birisi mountain top da
ikincisi flemeth
üçüncüsü arch demon zaten
4?

edit: lol warrior açmak saçma olur şimdi farkettim, zaten alistair var, rogue açayım direk

edit2: zorluk seviyesine göre gelen exp değişiyor mu? edit3: değişmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Earenwen said:

eh warrior açar tekrar oynarız ozaman da :D dlc ler falan hem bitirdikden sonra anlamsız oluyor. oyun bitince üzüldüm dlc den devam edeyim dedim. fakat ı ıh olmii, sarmii

ha bu arada

4. dragon?

nası yani?
birisi mountain top da
ikincisi flemeth
üçüncüsü arch demon zaten
4?

edit: lol warrior açmak saçma olur şimdi farkettim, zaten alistair var, rogue açayım direk

edit2: zorluk seviyesine göre gelen exp değişiyor mu? edit3: değişmiyor

orzammara war
acma olayi war
Sosyal ağlarda paylaş

Notes

* Caged in Stone: In the the hall (first room) is a pressure plate. In the Throne Room behind the hall are two more pressure plates (near the west wall). Order the three members of your party to stand on these three plates, then click on the throne to spawn a dragon with some good loot. (See Codex Entry: Caged in Stone)

http://dragonage.wikia.com/wiki/Orzammar_Royal_Palace
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...