Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

sencelik bencelik bir durum yok ortada. oyunu geliştiren adamların oyuna koyduğu şey var, koymadığı şey var. uzun uzadıya mantığı tartışılacak bir durum değil hani.

doğru bvencelik sencelik olay yokta
hani hayalimizdeki dragoın ageide buraya yazmamıza izin vermiycekmisin yani sen bize
bu kadarmı gaddarsın dıostum
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu sonunda bitirdim ki bitmesini hiç istemezdim. Başka bitiren arkadaşlara bir sorum var, aklıma takılan bikaç şey.
oyunu oynuyorsanız ve sonunu merakla bekliyorsanız şimdi yazacaklarımı okumazsanız daha memnun olursunuz diye düşünüyorum. Filmin sonunu söylemiş olacagım çünkü.

oyun sonu

- Morriganla çocuk yapmayı düşünmüyordum fekat oyunun sonunu healersız oynamak ciddi zoruma geldi, bu sebebten ötürü çocuğu yapmaya karar verdim. Aklıma takılan çocuk yapmayıp ta oyunu bitiren varsa sonunun nasıl bittigini bana bildirebilirmi?
- Bayan bir karakterle oynadığımızda oyunda ne gibi bi farklılık oluyor bilen varmı? Çocuk nerden çıkıyor? bu sefer Alistairdanmı oluyor çocuk?

Sosyal ağlarda paylaş

yazın yav, niye yazmayacaksınız. :/ hata bende aslında uyarmayıp dalga geçecektim, ah yufka yürekli vezir kişiliğim ah. :(
Sparkcaster said:

toolsetide oyunu yapan adamlar koymuş

cheat mode da koyuyor aynı adamlar, önemli olan senaryoyu, hikayedeki oynanışı tasarlayan adamın WAD diyeceği şekilde oynanıyor mu. mesele bu.
Sosyal ağlarda paylaş

osman diye karakter açıyorum yeni. dual wield warrior. osmanın kılıcı diye de longsword yaptım. bide yanına dagger osmanın küçük kılıcı. blood dragon armoruda çekip üzerime sololicam oyunu. respec falan hikaye.

şaka bi yana respec moda hile gözüyle bakmıyorum ben. morriganın yada leliananin saçma sapan harcanmis puanları yüzünden kullanmak zorundayım. ya atıcam partiden ya da zorluk seviyesini düşürücem başka çarem yok. ayrıca koskoca oyunda tek healer opsiyonu koymak nasıl bir mantıktır (morriganı saymıyorum, zaten 2 mage var toplam, onu healer yaparsam bu sefer wynn i mi dps yapıcam lol).
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

osman diye karakter açıyorum yeni. dual wield warrior. osmanın kılıcı diye de longsword yaptım. bide yanına dagger osmanın küçük kılıcı. blood dragon armoruda çekip üzerime sololicam oyunu. respec falan hikaye.

şaka bi yana respec moda hile gözüyle bakmıyorum ben. morriganın yada leliananin saçma sapan harcanmis puanları yüzünden kullanmak zorundayım. ya atıcam partiden ya da zorluk seviyesini düşürücem başka çarem yok. ayrıca koskoca oyunda tek healer opsiyonu koymak nasıl bir mantıktır (morriganı saymıyorum, zaten 2 mage var toplam, onu healer yaparsam bu sefer wynn i mi dps yapıcam lol).

oyunun basindan beri hard da oynadim, bir yerden sonra cok kolaylastigini dusundum, kirmizilari bile cok rahat olduruyordum. ardindan nightmare e aldim, halen cok zor degil.

grubum: morrigan, wynn,alistar ve ben-melee rogue-. oyun cok kolaylasti malesef bu sekilde, bilmiyorum niye.
Sosyal ağlarda paylaş

elrosin said:

Oyunu sonunda bitirdim ki bitmesini hiç istemezdim. Başka bitiren arkadaşlara bir sorum var, aklıma takılan bikaç şey.
oyunu oynuyorsanız ve sonunu merakla bekliyorsanız şimdi yazacaklarımı okumazsanız daha memnun olursunuz diye düşünüyorum. Filmin sonunu söylemiş olacagım çünkü.

oyun sonu

- Morriganla çocuk yapmayı düşünmüyordum fekat oyunun sonunu healersız oynamak ciddi zoruma geldi, bu sebebten ötürü çocuğu yapmaya karar verdim. Aklıma takılan çocuk yapmayıp ta oyunu bitiren varsa sonunun nasıl bittigini bana bildirebilirmi?
- Bayan bir karakterle oynadığımızda oyunda ne gibi bi farklılık oluyor bilen varmı? Çocuk nerden çıkıyor? bu sefer Alistairdanmı oluyor çocuk?

rituelsiz ending

rituel yapmazsan morrigan ayrılıyor partiden direk. sonda ise ya kendini feda ediyorsun ya da partinde alistar ya da loghein sana teklif ediyor ben öldüreyim diye. eğer kendini feda edersen sonda alistar seni bir cenazeyle uğurluyor ,hatta mage isen falan yeni bir magi tower yaptırıp senin ismini verdiriyor ve templarları fesh ediyor. sondaki yazılarda da morrigandan bir daha haber alınamadığını ama en son orlain sarayında dark haired gizemli bir büyücünün görüldüğü söyleniyor diye yazıyor.

ayrıca youtubeda farklı farklı kombinasyonlu endingler mevcut. direk izleyebilirsin oradan.
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

Sam said:

respec mod = hile. çok güzel yaftalıyoruz kullananları burada ez-modcu diye, use at your own risk. (:P)

respec mod hileyse herkese teker teker level atlatip auto levelup yapmamak da hiledir.

pause yapmakta hiledir
hatta bu oyunu iki elle oynamakta hile, tek el yeter diger elinizle faydali bisiler yapin (tespih, yoyo, stres topu filan)
Sosyal ağlarda paylaş

oyun hayatimi kaydirdi gercek anlamda

Wynn ve Zevran'i gruba aldiktan sonra her sey duzeldi, su an mukemmel gidiyo her sey yihuuu
ve saat sabah 6 oldu tam 12 saattir oynuyorum, hocaya achievementlari gosteririm artik mezun etmesi icin.

Morrigan'i dudukledim bu arada ehuehue, yuzuk falan da verdi nikahi basicam.
Leyla'yi yanimda gezdirmeden dudukleme sansim var mi acep?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...