Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

@pent
2 hand warrior yerine cunning sword/dagger rogue oyna. çok daha zevkli. ilk karakterim warriordu şu an rogue oynuyorum çok daha eğlenceli.

zass said:

ya muhtemelen cvp yazılmıştır ama konu çok uzun bulamadım aralarda şimdi pachim yapılı dil olarak us ayarlı windowssda add onları da sorunsuz kurabiliyorum fakat stone prison ve wardenkeep i download %100 olyor fakat kuramio faildiyip duruo bilgi verebilecek varmı.

aynı sorun bende de vardı. naptıysam kuramadım o dlcleri oyun içinden. sonra indirip updaterla manual kurdum. ancak o şekilde halloldu.
Sosyal ağlarda paylaş

miss sorununu nasıl çözcez ya leylanın 35 dex i var archer 10 atıstan 7 si rahat miss mesafede yakın uzaktan falan vurmuyı yani

alstair aynı sekilde 34 str si var dex: 22 oda 10 kere vuruyosa 7 tanesi miss en dandik canavarla kapısırken 30 sn sürüyo kesmesi(damage almıyo ayrı mesele :) )

miss vurmak neyle alakalı bide rangeye dex meelee ye str veriyom dogru dimi

arcnae warriror verdim spec i 15 str dex ve constr var nasıl dagıtam statları magic ve will 30 üstü
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız ikili diyaloglara karişamamak kötü olmuş. karişabilsek oradan +/- alsak daha iyi her questte kimden ne trip yiycem diye bir garip oluyorum. oyunda short sword yok?! ama daggerlar bildiğin short sword. zirhlar neyse de silahlar üzerine daha cok düşülse iyiymiş. bir de roque for the win. coup de grâce ne güzel şeysin sen öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

sartherien said:

Buyse said:

buldum da. 53g verdi bu. 3 g için değdi mi şimdi

ben ona persuade le 70 ver dedim dedi ustumde 65 var bide guzel dagger war bu ikisini verim dedi...daggerda yanima kar kaldi gayette iyiydi roses throne u alana kadar kullandim :D

30 golda mi ne satin aldim
65 gold + daggera sattim
bide + 25 gold extra aldim
50 gold mis
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...