Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:

oblivion gibi boş oyuna 95/100, mass effect gibi rpg nin r si olmayıp XBOX PC DE SİNEMATİK TPS YOK OLSUN diye 90/100 verip beğenip şu oyuna burun kıvıranların daha bilgisayarlarına rpg yüklenmesin. rpg türü ölsün bende bilgisayarımı sadece torrent için kullanıyım yeter artık

iyide salih ben yillardir diyorum zaten oblivion dunyanin en boktan oynudur
bildigin butun dergilere web sitelerine parayi yedirip yuksek not alip milyon sattilar x box bebelerine
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:

ya bu party elemanları combat esnasında malak gibi bekliyor deliricem :/

üstteki menüde tactics var, ordan adamlarının savaş esnasında neye ne tepki vereceğini ayarlaman lazım.

bazen bunu yaptıktan sora bile bekliyorlar öle direk gibi, düşmanı takip etme seçili değil çünkü, bunuda 1 tactics slotu ayırıp sinek görsen dalacan ne varsa ayarını seçicen. default yerine aggrasive passive vb etc onları ihtiyacına göre seçmen gerek.

yada, her npcyi her sn kendin kontrol edicen.
Sosyal ağlarda paylaş

ne vahşisiniz ya, ben herkesin gönlünü yaptım, oghren ve sten harici hepsi 100 idi. taştan golemin kalbini yumuşattım. elimi öptüler. helalleştik filan tam peri masalı gibi bitirdim. :)
Norak said:

üstteki menüde tactics var, ordan adamlarının savaş esnasında neye ne tepki vereceğini ayarlaman lazım.

bazen bunu yaptıktan sora bile bekliyorlar öle direk gibi, düşmanı takip etme seçili değil çünkü, bunuda 1 tactics slotu ayırıp sinek görsen dalacan ne varsa ayarını seçicen. default yerine aggrasive passive vb etc onları ihtiyacına göre seçmen gerek.

yada, her npcyi her sn kendin kontrol edicen.

slot harcamanıza gerek yok, aggressive seçin sağ üstten behavior olarak. düşman fizanda olsa gidip kesiyorlar.

ranged yapın mage ve okçuları ama.
Sosyal ağlarda paylaş

@saeros

denerim de bi yerden bir yere giderken pusu yedik. bi eleman çıktı zevranı sordu bana getirin onu diye. zevran geldi, adam gel bize katıl eski günlerdeki gibi dedi. herif de iki dakkada sattı. alayını kestim ben de. dallama. o değil de köpek nerden bulunuyor yahu.

Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

oblivion gibi boş oyuna 95/100, mass effect gibi rpg nin r si olmayıp XBOX PC DE SİNEMATİK TPS YOK OLSUN diye 90/100 verip beğenip şu oyuna burun kıvıranların daha bilgisayarlarına rpg yüklenmesin. rpg türü ölsün bende bilgisayarımı sadece torrent için kullanıyım yeter artık

e malazor. neden milletin verdiği notlardan benı suclu buluyosunki.

biri kötü öbürüde kötü, e buda kötü. iyi diyosan yıllardır oynadığın rpglere ayıp ediyosun.

waifu var diye hemen dize geldin.
edit, o köpekten kral tank yok bu arada %80 bişi physical resist.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

@saeros

denerim de bi yerden bir yere giderken pusu yedik. bi eleman çıktı zevranı sordu bana getirin onu diye. zevran geldi, adam gel bize katıl eski günlerdeki gibi dedi. herif de iki dakkada sattı. alayını kestim ben de. dallama. o değil de köpek nerden bulunuyor yahu.

of çok dandikmiş be ahah, ben de önemli bişey için yapıyo sandım
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Buyse said:

@saeros

of çok dandikmiş be ahah, ben de önemli bişey için yapıyo sandım

asfasfa

eee bende ole bisi olmadi abi
gel bana katil dedi
zevran hade lan ben iyiyim de get dedi
adamida kankalarinida kestik

Sosyal ağlarda paylaş

approval ratingi ile ilgili bir şeydir belki.. keşke bende çıksa o adamlar da zevran satışı koysa.. ağzını burnunu dağıtsam ben de hepsinin.. zaten kullanmıyorum partymde.. aldığıma da pişman oldum..

gerçi partymde değil diye trigger olmaz o olay da şimdi =/..

bu arada baldur's gate 2'de o başlangıçtaki dungeondan çıkana kadar bile oynamamış, başlayıp bitirdiği rpg sayısı çok kıt olan bir oyun sever olarak gayet beğendim oyunu =).. şu "nabza göre şerbet verme" durumuna izin vermese oyun, çok daha beğenirdim ama.. öyle oynamadık gerçi de, imkan tanınması bile rahatsız etti açıkçası =)
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

approval ratingi ile ilgili bir şeydir belki.. keşke bende çıksa o adamlar da zevran satışı koysa.. ağzını burnunu dağıtsam ben de hepsinin.. zaten kullanmıyorum partymde.. aldığıma da pişman oldum..

gerçi partymde değil diye trigger olmaz o olay da şimdi =/..

yok gerek yok partyde olmaya
bi anda ben geldimmm diye giriyo
party select cikiyo
sonra 5 level almamis oldugu icin senelerdir kullanilmamaktan
direk oluyo
3 man kasiyosun
Sosyal ağlarda paylaş

ordu toplamanın gereksizliği

yalnız bütün bu ordu toplama olayı ne kadar gereksiz var ya. en son savaşta ordu kullanmadan yürüyüp gidiyorsunuz öyle. ben gider archdemon'u keserdim solo söyleselerdi. toplam 5 cüce ve 5 elf filan öldü sanırım.

oyunda sanırım tek zorlandığım yer denerim'deki blood mage binasında üç büyücü + 1 düzine adamın tuzaklar arkasında pusu kurduğu yer oldu. los'tan kaçınca takip etmedikleri için.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...