Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kız kişisinin selamlaşırken dudak ile yanak arasına belirsiz bir öpücük kondurması

Cantona

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:

vaniLLe said:

demek ki bundan sonra erkekleri alnindan öpmek gerekiyormus, bisi ima etmeye calismiyosan eger.
düsünsene ANNE SEFKATIYLE SEVIYOMUS BEEENI ÜHÜÜEEAA diye aglasa, ne komik olur

AHAHAHAHA of crit

iyide bizim kültürümüzde, yağız anadolu delikanlıları alından öper.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

demek ki bundan sonra erkekleri alnindan öpmek gerekiyormus, bisi ima etmeye calismiyosan eger.
düsünsene ANNE SEFKATIYLE SEVIYOMUS BEEENI ÜHÜÜEEAA diye aglasa, ne komik olur

Cuce said:

iyide bizim kültürümüzde, yağız anadolu delikanlıları alından öper.

[lolcat]
it has trap?
[/lolcat]
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

aslında yanaktan öğerken çat diye yüzü çevireceksin o zaman çogzel oluyor (denendi onaylandı üstüne yüzsüzce "ya pardon ayh yanlışlıkla oldu" denildi)

ahaha bana bazen şöyle etki ediyor o, biriyle selamlaşırken hani yanağından bi öpersin ya kibarca, o esnada bazen karşı tarafın vermek istediği yanak ile senin öpmek istediğin yanak aynı olmaz, bi senkronizasyon bozukluğu olur, böyle bi an göz göze gelirsin, işte o an "yeter lan ne bu" deyip şap diye dudağına yapışasın gelir. arkadaşım bile olsa oluyor bazen. ayrıca bu hareket "oeh helal adama" şeklinde bir karizma puanı da kazandırabilir diye düşünüyorum.

işte öyle bir şey. ama karşıdakinin cinsiyetine dikkat etmek lazım gözleri kapatıp harekete geçmeden önce. fdsgdfhg.

edit: yazarken fark ettim de, içimde ukte kalmış lan bu. kaybetsem de problem olmayacak bi kıza yapmam lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...