Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun Tahmini

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

Oyunun tadı kaçtı abi. Maksat gereksiz zor kimsenin bilemeyeceği oyunlar sormak değil. Öylesi marifetse kapkara ekran koyar sonra da "brightness ı sonuna kadar kısılmış duke nukemdı bilemediniz" derdik yani. Son birkaç gündür saçma sapan oyunlar soruluyor. Taaa ebesinin örekesi çıktığı zaman bile zerre ilgi çekmemiş insanların bilmediği 30 senelik oyun soranı var, alakasız konsol oyunu soranı var, abidik gubidik bilinmedik trash oyun soranı var, gidip ilkokul resim defterini scanleyip soranı var.

Gerek yok yani böyle şeylere, abartı şeyler soracaksak kolay sorması yani gider oyunda duvara dayanır hud kapalı ss alırsıniz duvar texture'undan tahmin edin dersiniz çok lazımsa.

Ama oyunun (bence) olayı bu değildi, tadı kaçtı, yani en azından benim için kaçtı. ben çekiliyorum artık, devam edenlere başarılar :) Düzelirse belki tekrar gelirim. Hazırladığım SS'ler ne de olsa duruyo. O zamana kadar devam edeceklere başarılar.

Ayrıca konuyu açan devam ettiren, soru soran, bilen, bilmeye çalışan herkese de çok teşekkürler. Çok güzel anılarımı tekrar hatırlattınız bana, unuttuğum, yıllarca aklıma bile gelmeyecek çok güzel oyunları, veya zamanında edindiğim/edinemediğim ama oynama fırsatı bulamayarak kaçırdığım anımsattınız, tekrar o oyunları (en azından bir kısmını) tekrar arama edinme isteği oluşturdunuz, çok hoş bir tecrübeydi, umarım o oyunları tekrar oynarken aynı zevki de alırım, alamasam da her koşulda çok güzel oldu bu topic, teşekkürler :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...