Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

sevgili günlük ya, karnım acıktı, evde yicek bişey yok, yanımda bi paket bisküvi var
........
yokmuş lan, "neli bu bisküvi" diye bakmak için paketi tutup çevireyim dedim, boşmuş meğer içi hepsini yemişim.
yani kısacası karnım aç günlük.
gerçi biskrem vardı galiba ama, bakalım kader kısmet
Sosyal ağlarda paylaş

Hep aynı şeyi yapıp pişman oluyorum sonra yav.
Ama bu sondu. Daha bişey kalmadı nitekim pişman olunacak. Herşeyi biliyorum ulaaan. İyi bok yiyorum. Neyse, cehalet mutluluktur ama bilgi güçtür diyorum ve başarılarımın devamını dilliyorum. Teşekkürler emeği geçen tüm dostlarıma, düşmanlarıma, Einstein'a, Gerrard Buttler'a, Rocco'ya, annelere ve tüm seven ve sevmeyenlerime. Bir dramanın daha sonuna geldik yatağa doğru yol aldık.
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın günlük;
az bir uykuyla işe geldim ama pişman değilim gene olsa gene yaparım.
outlooku açtım az önce koskoca haftasonu bir kişi şirket mail'ime bir tane mail atmaz mı.
spam atın gene atın ya açar açmaz bomboş bir mail kutusu ile karşılaşmak çok kötü birşey.
işyerindeki bilgisayarın pili bitmiş benim gibi hep geri kalıyo saati filan güncelleme de yapmıyo deli oldum.

ayrıca uyuduğum sıra da çok güzel rüyalar gördüm. hepsini hatırlıyorum şuan.
neyse gidiyorum kahve içicem bisküvi yicem.
Sosyal ağlarda paylaş

olm günlük hayat ne garip lan kuşlar böcekler (ikisinin de azına sçim)
Yurtta kalmam; salaklık.
Odadakilerle anlaşamamam; paha biçilemez.

Olm cidden çok büyük mallıklar var ya. Varya bugün anladım aslında çok sıkıldığımı çok bunaldığımı filan. Hoca gelmiş saçma sapan konuşuyodu. Ki yani herhangi bir suçum da yok. Bi baktım kadın iyiden iyiye küçük çocuk muamelesi yapmaya başladı. Veli filan demeye başladı. Orda artık yeter dedim bende. Dedim veli denilen şey ortaokulda kaldı ki azarlamaya çalıştığınız suçu olmayan kişi, yani ben bu etrafta gördüğünüz 91 doğumlu çocuklar gibi değilim, burası da ne hayatımda gördüğüm ilk üniversite ortamı ne de ilk geldiğim üniversite. Kadın artık ne olduysa birden gerisin geriye döndü. neymiş efendim benim isteğim doğrultusunda port açamazlarmış. bok açamazlar. yarın olsun bi öyle bi açtırırımki o portları ben. saçma sapan yasak bişi yoktur umarım :D

çok doldum günlük ya. yalnızım hala. bütün herkes eve çıkmış zaten. televizyonda iş bitiyo, akşam mutfakta birer çay içiyoruz sora herkes dağılıyo evlerine. ben sap gibi kalıyorum ortada =/ yapıcak bişi de yok. odaya da hiç gidesim gelmiyo adamlarla anlaşamıyorum zaten doğru düzgün.

anlayacağın, kötüyüm be günlük =/
Sosyal ağlarda paylaş

4 yaşımdan beri siyah giyiyorum. kelebeklerimin kanatları bile ağlıyor bu hayatın acımasızlığına

` '
;,,, ` ' ,,,;
`Y888888bo. : : .od888888Y'
8888888888b. : : .d8888888888
88888Y' `Y8b. ` ' .d8Y' `Y88888
j88888 .db. Yb. ' ' .dY .db. 88888k
`888 Y88Y `b ( ) d' Y88Y 888'
888b '" ,', "' d888
j888888bd8gf"' ':' `"?g8bd888888k
'Y' .8' d' 'b '8. 'Y'
! .8' db d'; ;`b db '8. !
d88 `' 8 ; ; 8 `' 88b