Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük,
yorgunluktan uyuyamıyorum resmen. gözlerim acıyor, kapatıyorum. sonra hop bi daha açılıyor neden? uykum yok. ama çok yorgunum, ayaklarım bacaklarım her bi tarafım ağrıyor. hafif saçmasapan 2 gün oldu bu 2 gün ya. ama yine de güzeldi.

keman işini de rayına oturtucaz artık, ona çok sevindim bildiğin. biraz gerdi tabi o da ayrı.

yine yapılacak bi ordu şey birikti, ve yapmıyorum. son dakika adamı olmak çok sıkıcı be. du bakim yarın biraz çalışayım bari.

öyle işte, hörmetler.
Sosyal ağlarda paylaş

höbölöb günlük
bugün cumaydı
bi güzel vede çokzel bir şekilde son iş günümdü
2 gün tatil yapcam
sabaha kadar uyuycam

Kutlunun intahar ettiğini öğrendim dün gece olmuş
şahcihan da kocaelinde şimdi
cenazeyi getirmeleri 10 gün kadar sürecekmiş

SOKACAM YA

ulan kutlu :@

neyse kutlu olayını biraz olsun üstümden atmaya çalıştığım anlarda acaip dalgın çalıştım kaç kez elimi yaktım kaç kez üstüm yağ oldu bilmiyorum
Öznur Bebeğim benim Seni de aptal aptal kırdım

o kadar kötüydüm bi ağlasam rahatlıycam

patlayamadım bi
içimde patladı

neyse Ztn şimdi mesaj atcam detaylar orda

KUTLU :@ ! OFF

ulan daha kaanı kaybedeli ne kadar oldu salak herif hiç mi düşünmüyorsun ya Sçtığmın 2009 u ne biçim girdi

neyse günlük gidiodum ben
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, yeter artık ya. Dün gece arkadaşta kaldım, kız arkadaşıyla ayrılıyodu az kalsın. Aradım kızı salak salak iş yapmayın bi daha böle bi saçmalık yaparsanız azınıza sçarım dedim. sora verdim telefonu çocuğa. güzel güzel konuştular bugün de iyilerdi. ama gel gör ki o telefon konuşmasından sonra farkettim, başkasının ilişkisindeki sorunlara çözüm bulabiliyorum kendime gelince olmuyo işte. bulamıyorum birisini. şimdi düşüncen sen "yuh arkadaş azdın mı" diye de alakası bile yok. duygusal adamım ben. bişiler paylaşmak istiyo insan. garip gelio böle ortalıkta sevgililer görünce filan. halbüki çiçek böcek olsa nese.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, bugün gayet iyi geçti lan. Sana söylediğim gibi adam akıllı okula gittim, defter kalem kitap ne karın ağrısı varsa hepsini ayarladım. Öğretmenlerle eksik olan dersi konuşup sınıfıda ayarladım. Hatta yeni öğretmenle oturup çay bile içtik. Gayet samimi, içten biri. Bu arada çok güzel ama çok anaç biri bunuda söylemek istedim. Neyse işte bugün derslere girdim, yarın da bir kaç saat kadar dersim var. Eee zamanında girmezsen derslere böyle çıkar acısı. Hafta sonu olayı tarihe karışıyor benim için. Ilk 2 yıl cumartesi, pazar devri kapandı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...