Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlükz, eve yeni girebildim, başım nası ağrıyo anlatamam. gözlüksüzlük deli gibi baş ağrısı yapıyor. bu akşam eve dönerken arkadaşımın gözlüğünü aldım güneş gözlüğüyle akşam akşam dönmemek için "ehue" :) 60ların nerdlerine benzedim o gözlükle valla.

sonuç olarak garip bi gündü, daha 2. günden böyle bi hareketlilik, böyle bi koşuşturmaca garip geldi. hocayı havalimanından alıp akşam akşam alışverişe gitmek ilginçti mesela. onun dışında, her ilk derse giren hoca, bi istediklerini sayıyor ki dillere destan. bu dönem zor geçicek hepsini cidden düzenli takip ederlerse. bakalım, konular çok ilgi çekici ama öyle züğürt tesellileri bulabilirim.

neyse, çok ayakta duramadan yatmak lazım.

hadi lelel
Sosyal ağlarda paylaş

uykusuzum. Bürodayim ve burda yatmayi düsünüyorum. Ama bir yusuf yusuf halleride var dün cat diye geldi patronun karisi. Osursam muhasebede calisan kadin gidip haber verecek. neyse bugün erken yatarim büyük ihtimal ( nasilda kandiriyorum kendimi). yazisiriz sevisiriz günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Günlük bu pogodi varya bu pogodi, haber vermeden okuluma gelmiş, gezmiş tozmuş en sonunda güneyde fink atarken yakalanadı bana adi insan. Neymiş efendim kontörü yokmuş....bittin sen benim için pogodi, bittin.

ahahahha LAN KONTÖRÜMÜZ YOKTU HAKKATEN
fakir insanlarız biz
3 kere büfok hedesinin önünden geçtim yoktun
gökhana geçerken bakıyorum hep özgürü görürüm belki diye dedim
o da al sana özgür dedi, karşımıza çıktın asdhga
affek =(

günlük naber?
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük!
Sabah 6 da kalktım, fabrikaya geldim. Numuneleri hazırladık, bugün ayın son günü, geçici vergi, SSK ırt zırt hepsi üst üste bindi sabahtan beri faturaları toplamaktan bıktım. Bu yaz hiç tatil yapmadım yavaş yavaş bünyem kaldırmamaya başladı :( . Bu hafta geçmez, daha bugün çarşamba. Çok uykusuzum akşam olsada uyusam...
Sosyal ağlarda paylaş

pogodi said:

madcow said:

Günlük bu pogodi varya bu pogodi, haber vermeden okuluma gelmiş, gezmiş tozmuş en sonunda güneyde fink atarken yakalanadı bana adi insan. Neymiş efendim kontörü yokmuş....bittin sen benim için pogodi, bittin.

ahahahha LAN KONTÖRÜMÜZ YOKTU HAKKATEN
fakir insanlarız biz
3 kere büfok hedesinin önünden geçtim yoktun
gökhana geçerken bakıyorum hep özgürü görürüm belki diye dedim
o da al sana özgür dedi, karşımıza çıktın asdhga
affek =(

günlük naber?

Günlük söyle şuna, büfok çadırından birinden rica etse beni şipşak ararlardı, bahne aramasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...