Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük Konu dışı banımı biri açsın ya.
günlük güzel bi gün,davetlilerimiz var.
abimi Ankara'ya postalıyorum .

ramazan bitiyor .ımm.sonlara doğru iyi değerlendirmek gerek .
beşiktaş ve ispanya maçlarına da sevindim.
ex kız arkadaşımı da tınlamıyorum .okuyorsa kusura bakmasın , biraz da o konuşmaya çalışssın her şeyi devletten beklemesin .
ben akrep burcuyum sonuçta . yani.

Günlük bayramın gelmesini çok istemiyorum .ramazan iyidi .
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük be,

Birşeyi gerçekten istemek, gerçekleştirmenin yüzde kaçıdır? Peki iki kişi de bunu gerçekten istiyosa? aynı zamanda istemiyolar da ama. =) böyle bişey işte. zamanı denk gelince midir, yoksa "adamı" denk gelince mi?

Peki, eninde sonunda sonuç alacağımı bilmeme rağmen nedendir bu endişe? Belki sonucun kendisindendir. Olabilir mi acaba? Bazen bilmemek insanı ikiye bölünmüş solucan gibi kıvrandırıyor be günlük.

Neyse ben işime döneyim, saçmaladım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

pazartesi günü 2.hamsterımı almıştım.kafese koyduğum gibi de diğerinin üzerine atlamıştı.
şuan gördüm ki DOĞURMUŞ.
ya bu ne hız.hemen nası doğurdu.
kafeste 39483298349 tane yavru var.napcam ben onları ya :/

Hamsterın oldu mu yalnız bırakıcan. Bunlar böle. Eee şimdi anane oldun di mi :D:
Sosyal ağlarda paylaş

çok olağanüstü durumlarla yaşadığınızda olağanüstü olağan oluyor demiştim sanırım.. standart, düzgün bir çizgi üzerinde gitmek yerine bayağı engebeli yollarda ilerlemek bir süre sonra rahatsız etmiyor. tüm çıkışlar ve düşüşler.. hepsi aynı hale geliyor aslında.

ama kaygı olayı.. bak onu aşamıyorum hiç. netekim bir de her şeyin iyi olacağı umudu var. gereksiz olmasına rağmen o umudu arkada bırakmak güç geliyor.

püff

end of transmisyon
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...