Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Abi bildiğin doldum artık taşıyor ya : 0 konsantrasyon.. Heryer not dolu yürünmüo bile. Yarını atlatırsam bitio ama nasıl atlatıcam diye kara kara düşünmelerdeyim. İMDAYK! die bağırasım var asfsad Annem görebilseydi gurur duymakla 'naaptın oğlum odana?!' deme arasında kalıp sonra yeter bırak sen mi kurtarıcan dünyayı triplerine girerdi diye düşünmelerdeyim. Efet efet bırakayım az tv falan izliim ^_^ daha sonra kurtarırım kendi dünyamı ^_^_^_^_^_^
Sosyal ağlarda paylaş

daha da kötü olamaz dedikçe katlanarak kötü oluyor diyeyim o halde.. bombok^2

ha bi de excele 3-5sf index match falan içeren lakayıt zamazing koyuyorsun... tamam mı? şimdi iki küçük işlem için anında 2dakika süre istiyor mal.. e8500 oc'li bilgisayarda tüm CPU larla hem de..

aptal olm bu program
Sosyal ağlarda paylaş

bi programla çöz dediler..

tamam dedim.. işte istiyorsun key'i.. diyorsun şöle şöle bi ders için kullanıcam.. veriyorlar kısa süreli keyi..

her neyse.. yolladım.. cevap geldi..

I am currently out of the office and will be back on June 14th, 2010

huh -_-' abi bildiğin fuck my life olarak geziyorum.. tepe üstü kayalıklara zımbalayacağım kendimi be..
Sosyal ağlarda paylaş

olm günlük hem çok mutluyum hem çok mutsuz, o derece.

Keşke o markete topkek almaya gitmeseydim, hadi gittim niye en güzel kızın olduğu kasaya yöneldim ki. Kafama sıçayım, uyu uyuyabilirsen şimdi, kesin rüyamada girer.

Hay ayaklarım kopaydı da girmeseydim o markete, adı soyadı da var gerçi ama facebook'da yok malesef, yok arkadaş gidip en kısa zamanda konuşucam, bir tek ondamı yemyeşil göz,boy,pos,endam var.

Bide nurgül yeşilçay'da var, neyse ben bi guilde döneyim akıl danışayım bakalım onlar ne diyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

üniversitedeki ilk senemden başlayıp şu ana kadar süregelen gerzekliğim olmasaydı şu an ben de kalan finallerime girip mezun olmaya hazırlanıyor olucaktım sevgili günlük

garip bi his böyle sanki şu 4 sene gözlerimin önünden film şeridi gibi geçiyormuş gibi oluyor düşününce, film şeridinin çoğu da wow'un başında level kasmakla veya raid yapmakla geçmiş zaten, lan bari çıkıp gezseymişim ortamlara aksaymışım di mi

bitirici cümle yok sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...