Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

@xaty: eheh empatiye ihtiyacim vardi tesekkür ederim =P
asil yazik olan giden paraciklara oldu tabi. söylemiyim dudak ucuklatici bir miktarda cünkü.

@yigitler; abi bilseydim almazdim valla. bana kalsa hic almazdim zaten, teklifi geri ceviremedim ühü. bence ben cenabetim, ondan hepsi.
bence asil trajikomik olan eski idiot direksiyon hocamin isminin manuel olmasi.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

nil o kadar sürede millet pilot oluyor, nası alamazsın ehliyeti ya :)
belki almanyada sorular zordur da öss kasıyo la millet 1 senede.

ya direksiyonda sorun cikardilar zaten. kullanamiyorum diye bisi yok ama herif yamuk parketmemi bahane edip, sinav icin hazir degilsin diyen bir herifti. ki normalde araba kullana kullana alisirsin buna.
görün iste gencler. kodumun almanyasi =P
Sosyal ağlarda paylaş

arvo part abimiz gerçekte de süper bi adammış. adamı canlı görüp, hem de bir bestesinin dünya prömiyerini dinleyebileceğimi hiç düşünmezdim. hala sırıtıyorum aklıma geldikçe. 8 sene önce filan bu adamı bana tanıtan almanca hocama da aferin lan helga (ismi neydi unuttum) diyorum. öğretmenliğin çok kötüydü ama bi işe yaradın.

dün akşamki konserde iki cumhurbaşkanı vardı. bizim apocan ve estonyanın ki. estonyalı sempatik. geldi bütün ön sıranın elini sıktı bizim ki oturdu bunu izledi napıyo lan bu adam gibilerinden.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi.. "bilmem ne! the game changer! it çeyncıs evriting!"

yalan bunlar.. aptal teknolojiniz 2,54GB dosyayı bi bilgisayardan ötekine hop diye götüremiyorsa hadi onu geçtim 1dakika altında taşınabilir bir alete atıp kullanılabilir hale getiremiyorsa, bunları beceremiyorsa kalkıp da geym çeyncır falan diye gelmeyin bana hiç..

bi sürü küçük küçük dosya var diye sabahtan beri bekletiyor beni aptal alet ya..

tesla ile konuştum haberler iyi.. verileri topraktan yollamayı başarmış.. çok hızlıymış ayrıca..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...