Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

pekaziz said:

copry said:

normaldir en geç 1 aya geçer. geçmezse normal değil . geçmiş olsun efenim.

2 ay filan oldu ama.

o zaman normal değil dolgun taşkın yapılmıştır muhtemelen görmeden net bişey diyemem ama düzeltilmesi lazım. madem rahatsızsın git düzeltilsin neden 2 ay bekledin ki
:S
Sosyal ağlarda paylaş

yemek siparişi..

önceden yemek sepetinde siparişler kısa sürede geliyordu.. yamulmuyorsam bayaa bi önce teslim süresi max 30dk.ydı benim evin civarında..

şimdi 45dk..

açım, sipariş verdim..

düşündüm de.. lan o paraya yazık be..

45dakika da ben fili bile pişiririm.. 4kişilik yemek çıkartırım..

baktım süreye..

henüz 12dakikası geçmiş..

bunu yazarken de bi dakika geçsin. etti mi 13..

kaldı daha 32dakika..

şimdi ekmek arası bi ton balıklı sandviç yapıp yanına çay demlesem..

gelen kadar yer, içerim ve etrafı da temizlemiş olurum yemek eve gelene kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

vay salak app.

greasemonkey add-on olabilir mi bilmiyorum..

şöle bişi.. dileyim ki bi haberi okudunuz.. altında da yorumlar var.. atıyorum ıtır bilger şendiller diye birisinin yaptığı yorum..

yorum pek bi salakça, pek bi aptalca.. yuh dediniz. bu kadar salak olamaz bir insan..

ama kabul edin ki o kadar salak olabilir.. vay salak vayy.. bu salağa bir gün bulaşmayacağınız, karışmayacağınız ne malum?

ama efendime söleyim facebook diye bişi var.. ismin üzerine gelip hemen facebook'da yer alıp almadığını görüyoruz bu salağın.. büyük ihtimalle üyedir zaten..

var mı? negzel.. afferin ona..

şimdi kendisini [salak, çok salak, süper salak, mal lan bu, o_O e oha]gibi 5 farklı kademede fişliyoruz..

işte oldu..

bi sonraki versiyonda bu kişilerle iletişime geçtiğiniz durumlarda size uyarı vermesini planlıyoruz. şöle.. diyelim ki salaklar listesinde haldun kocaalieşrefoğlugil diye bi o_O e oha taglı adam var.. bu adam size kartını verdi, siz de telefona girdiniz..
anında yanında;
http://fc08.deviantart.net/fs16/f/2007/184/a/b/_stupidme__remake_by_arrioch.gif <- iconu çıkıp size aptal olduğunu bildirecek..

bu appı aslında kişisel çıkarlarınız için daha verimli de kullanmanız mümkün.. şöle.. işaretlediğiniz adamın etiketleri arasında X partisi manyağı, Y fanatiği öküz gibi bilgiler de bulunuyorsa bunu kendi çıkarlarınız için kullanabilirsiniz..

vay salak app! yakında iphone ve android yüklü telefonlarda! sadece 9.99$'a!!!

not: bu mesaj eser miktarda ciddiyet bol miktarda geyik içermektedir. gazetelere yaptığınız malca yorumlardan dolayı gerçek hayatta kimse sizi fişlememektedir. diğer yandan bu olasılıklar dahilindedir. mr. spock'un kulakları 10,28cm'dir. beklenmeyen bi etki ile karşılaştığınızda kırıkçı çıkıkçıya başvurun.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük!
battım lan, tüm planların suya düştü.
ne güzel bu dönem olasılık ve fizik2 dahil olmak üzere tüm derslerimi verip yaz okulunda 2 ders alıp seneye okulu bitircektim ne güzel

şimdi öğrendim ki fizik2'den de olasılıktanda kalcam çok büyük ihtmialle, 50 beklediğim olasılıktan 20 almışım, fiziktende zaten 30-40 bekliyordum ondan da 40 almışım.

okul 1 sene + 1dönem uzayacak ya off :(
Sosyal ağlarda paylaş

Günlerdir staj başvurularının sonuçları noldu diye merak ediyordum, milletten cevap gelmiyordu bir türlü. Bugün GE ile mülakatım vardı, daha önceki 2'si güzel geçmişti, şirkete çağırdılar takımla tanıştırmaya ona gittim. Çok da iyi geçti, haftaya kesin sonucunu söyleyecekler. Olur gibi geliyor, servis işini ne yapcağımı, yazın nerde kalcağımı falan soruyordu insan kaynakları ben çıkarken.

Ardından vapurla karşıya geçerken Delphi aradı, gel başla diyorlar ama kısa zamanda cevap bekliyorlar başlayıp başlamayacağım konusunda. Kendilerini tanımadan başvurmuştum ama sonradan iyi bir firma olduklarını öğrendim de İzmir'de olmaları sorun. Bir de staj işini pek ciddiye almıyorlar gibi, havada kaldı açıkçası haklarındaki sorularım, ama kabul edilmek mutlu etti tabi.

Az önce de Arçelik'ten kabul geldi. Gel başla diyorlar. Erken cevap falan da beklemiyorlar, başlayacağım güne kadar karar verme vaktim var. Ama bunlar da 1 aylık staj veriyor, ben 2 ay istiyorum..

Biri kabul etse de içim rahatlasa derken bir günde böyle bir duruma girince çok kafam karıştı günlük :S
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Az önce de Arçelik'ten kabul geldi. Gel başla diyorlar. Erken cevap falan da beklemiyorlar, başlayacağım güne kadar karar verme vaktim var. Ama bunlar da 1 aylık staj veriyor, ben 2 ay istiyorum..

tebrikler, sakın reddetmek gibi bir hata yapma.
hem senin için çok iyi bir tecrübe hem de cv için çok şık olur =)
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkür ederim.

Arçelik aslında Türkiye'deki sayılı firmalardan ve CV'de gayet şık duracak bir firma. Ayrıca bana da güzel şeyler katacağı kesin. Ama bazı noktalar kafamda soru işareti. Birincisi, 1 aylık staj imkanı sunuyorlar ve benim 2 aylık staja ihtiyacım var. İkincisi, 52 stajyer alıyorlar ki çok fazla geldi. Üçüncüsü, Arçelik'te staj yaparken öğrenebileceklerim biraz sınırlı olacak ve benim için çok faydalı geçmeyecek diye düşünüyorum. Dördüncüsü, diğer firmalar Arçelikten daha iyi sanki?

Diğer firmalar belki Türkiye'de pek bilinmiyor ama birisi GE, General Electric, dünyanın sayılı firmalarından. Delphi de General Motors'un altından ayrılan ve alanında dünya lideri bir firma. İkisi de Amerikan firması.

Üç firmayı karşılaştırınca; Arçelik'in 9,5milyar$, GE'nin 157milyar$, Delphi'nin 18milyar$ yıllık geliri var. Aynı sırayla 18bin, 304bin, 147bin çalışan sayıları var. Bu üçü arasından GE baya çekici geliyor aslında..
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük lan sabah eğlenerek başladım gülerek eğlenerek ha bi de sunumumu hazırlayarak.Öğlen olduğunda eğlendim.Akşam olduğunda bara gittik yarın okul yok falan filan diye yine eğlendik.Devamında ise midye falan alıp arabayla deniz kenarına yanaştık bi abi geldi muhabbet ettik içime sıçtı gitti...Umarım emekli olursun be abi :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...