Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

bi süredir zor geçiyor. aslında bakıyorum da bazen o kadar çok olağanüstü durum işgal ediyorki hayatlarımızı zor=normal oluyor. e tabi bi de dalgaya vurma durumu var, ne kadar moral aşağıya doğru gidiyorsa dalgaya vurma, geyik yapma artıyor. böylece seviyeyi sabit tutuyoruz.

hmm pzt babam gelicek tr'ye. ufak bi ameliyat geçirecek ilerleyen günlerde. yalnız bu 3.senede 3. ameliyat. e, haliyle bitkin adam.. =( diğer 2 ameliyat ağırdı, süreleri falan da 6-7saatten fazlaydı.

bilemiyorum, kan gerekir derlerse buradan da yardım isteyebilirim. tabi önce bakalım doktor ne diyecek..

her neyse önce bu aşamayı bi atlatalım da..

son haftanın komik olayı ayı yağı idi.. ayı yağı içeren bir krem almıştık. ağrılara iyi geldiği söylenen bir krem, ilaç.. koca karı ilacı değil ama, böyle bilgiğin fabrikasyon.şık kaplı, rusların GOFT'mu ne öyle bir standartı var. TSE gibi.. ondan da var. hani.

bu ilacı alırkene üzerindeki ayıya ve "olma ayı yağı ne lan? AHUHAUAHUAH" diye gülmeye almıştım.. itiraf ediyorum!
ama annemin ve aynı gün ziyarete gelen teyzemin burktukları ayakları ağrıyınca sürdük.. (bu arada ikisinin de aynı gün aynı -sol- ayağını burkması ayrı bi komediydi)

sonuç?

önce bol bol "iğneler batıyor her tarafına!" şikayeti ve sonrasında ağrı geçiyor. yani;

AYI YAĞI AĞRIYA BİREBİR ARKADAŞLAR!

ne kamfolin, ne lasonil, ne de voltaren..

süper çalışıyormuş bu ayı yağı.

sokakta hayvan hayvan dolanan bir ayı ile karşılaşırsanız hemen kesip biçin ayıyı... yağını alın, kullanın.

hem siz memnun kalın hem de toplum.
Sosyal ağlarda paylaş

alt komşuyu polis basmış.tanımam etmem.
sabah 6.45 de zil çaldı. sivil polis arama yaparken komşunun refakat etmesi lazım gelir misin dedi.
tanımadıgım alt komsunun evine gittim.
3 erkek 1 kadın sivil polis evin altını üstünü getirdiler.
tutanak tutuldu, adamı göz altına aldılar. ama ne işledi ne yaptı öğrenemedim 1 saat boyunca.polisler olayla ilgili soru falan sormadı tutanaga baktım mahkeme kararı yazıyor sadece meraktan çatladım.
ne yaptı da adamı gözaltına alıp evi aradılar bilemedim.
eş zamanlı ankarada da ev basmışlar, telsizden konusurken duydum ama olayı çözebilmiş değilim sdfsd.
garip olan, tüm apartmandan zillere basmışlar, kimse kapıyı açmamış, bi enayi ben kalktım gittim.
"efee, gel bakalım izle" falan diyordu polisler hoşuma gitti.
birde ev arama çok sağlam türk polisinin. tavla zarı saklasan bulacaklar lan o derece güzel aradılar evi.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük akşam zaten saat 4 de yatmışım. Bizimkiler sahurdu iftardı. Babamın arıza çıkmasından dolayı gitmesiydi derken bir türlü uyutmadılar beni. Sonra işte saat 7 gibi dalmışım bi kalktım saat 11. Yağmur yağmış. Etraf serinlemiş bir güzel uyumuşum ki sorma günlük. Feci mutlu başladım güne anlayacan.
Sosyal ağlarda paylaş

naber lan dalllama günlğk
3. günde bitti.
akşamki psikolojime bağlı devam yada tamam. canımda skıkın ha çok fena.
bence işe gitmiyim takılıyım yine ben.
bide günlük. bencil olmak isterdim hep. hep kendimi düşünmeyi.
ben bencilimdir diyenlerden ders almak isterim =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...