Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

GÜnlük biraz daha iyiyim
Ama arada boş boş bakmıyorum değil. servis şöförü de bugün "sen bu iki gündür dalgınsın bayaa hayırdır?" diye sordu, yok bişey yea cihan abi dedim

dün de dışarı çıktımdı biraz, dönerken evin yolunu düşündüm bi süre, sonra binayı karşımda görünce şaaptım
beyin bazen gidiyor

gemlik'e dönüyorum günlük, vakit çalışma vakti. 1 mayıs'ta babamın kölesi olmaya gidiyorum sdfg

öptüms
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

Pyro said:

Staj mülakatı çok kötü geçti lan. 1 saat form doldurdum üsten 10 dk sözlü mülakat yaptılar. Adam "neden bmc" diye sorunca "bence bmc" diye giriş yapınca bir gülme geldi, adamda sırıttı zaten haha.

ahahahahaha idiot ya.

Bilmem kaç seferdir ehliyet sınavına giren kişiden idiot lafını duymak koyuyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Ay ölüyoruuuuuuuaaaaaam.
Konser biraz sıkıcı geldi 1 gibi ordan çıkıp Taksim'e geçtik. Yollar hep kapalı ama Asmalı her zamanki gibi doluydu. Eski bi tane sevgilimle karşılaştık çok komikti sdfgh. Kolumdan tuttu falan. Kim bu öküz diye bakarken hooooop Orçun çıktı sdfgh. Yoruldum ama kafam da güzel sanırım. Kardeşim de dönmüş Ankara'dan, uyuyodu. Gittim öptüm kocaman. Şimdi de yatiyim en iyisi her yerim ağrıyo yine be amaan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...