Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

7.30 da kalkıcam ama 6.30 a kurdum saati sabah böle bi uyanıp "aaa daha 1 saat varmış" heyecanı yaşamak istiorum

irençti, 6.30 olmadan 1-2 dakka önce uyanıp bekledim alarm çaldı sonra 7.30 yapıp oh 1 saat daha var diip uyudum ve 5 dakka gibi geçti, zar zor uyandım bu sefer
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk,
Belali pakistanli herif bugun konusmasi sirasinda "alrightyyyy" ve "perfectumondo" gibi birbirinden inanilmaz laflar falan etti. Herif her konustugunda icimdeki masum cocuk biraz daha can kaybediyor, hayata veda ediyor.

Herif perfectumondo dediginde resmen yuzum burustu, karsi masasinda oturan arap farkedip gulmemeye calisti falan bisiler oldu. >_< oldum yani bildiginiz.

Brosama her odaya geldigimde tassak geciyor artik, elin hintlisinin, pakisinin oyuncagi oldum gunluk. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Sabaha kadar sıkıntılıydı günlük, çok az uyudum. Sabah çocuklar gibi şen kalktı ama fasda. Bıdı bıdı yabınca kızdı fln yörüget nan sen benim tırnağım ol soora gel fln die, aahha güldüm baya hem çocuk muamelesi yabıyorum die kızıo hem ilgiliyim die mutlu oluo afasd inşallah bugün de 12de gelmeyiz eve :/
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili idiot..
bu gidisle ya direksiyon hocam elimde kalacak ya da direksiyonu elime alicam.
yok efenim kötü ve zor examinerlar varmis (türkcesi neydi lan onun, aklima gelmedi simdi nasi diyor siz türkler?) iyi bi tanesinin gelmesini bekliyomusuz riske girmek istemiyomusmus bidi bidi.
ya bu adam beni kaziklamaya devam ediyo, ya da gercekten iyi niyetli :/

yeter artik ehliyetimi görmek istiyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

günlük tatilin üstüne çekilcek çile mi bu?? hatta daha tatilim bile bitmedi. 2 sınav, 2 ödev, mülakata gircem bi de ona da biraz hazırlansam fena olmaz. bunların hepsi salı günü öğlene kadar bitmiş olacak ve benim henüz herhangi birine başladığım söylenemez..

ödevler bitti de sınavlar duruyor, sınavın biri 19.30'da, diğeri 08.30'da. 19.30'dakine çalışıp ondan çıkınca da diğerine çalışmam lazım ama nasıl başlıyorduk ders çalışmaya??
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...