Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük ..
canımcım günlük özledim seni :) uzun zaman oldu dimi yazmadım.
gidericem hasretimi dur.

acınası tesadüflerle ayrılıyorsun molekülden,hüzün hastası bir hayvansın.şiddetli baş ağrılarıyla çalkalanan çok kurak iklimlerde, büyük sinir krizlerinde ağır işkence görmüş şehirlerde saadetin zarif, adaletin ince.bir miktar alkol ve ürperti alıyorsun.kelimelerin karardığı peşin hükümlerde.
şahsi sevişiyorsun şiddetin bütün bitki örtüsüyle.gözlerin ucuz, tutkun ucuz, direncin ucuz
tehlikeli bir yalan gibi duruyorsun
ruh yoksulluğunun harikulade iskeleti üzerinde.tutulamayacak yeminsin, yemin ederim,her insana gerçek aşkı öğretecek birkülfetin var ve alelacele asılmış bir çocuk militan gibi şaşkın ama onurlu bakıyorsun yükseldiğin gökyüzüne.ben seni ayakta alkışlıyorum hep ayakta alkışlıyorum seni ben
yollarda yürürken alkışlıyorum sinemalarda, üçüncü sınıf oyuncularda alkışlıyorum afrika'nın içlerine doğru alkışlıyorum,acınası tesadüflerle ayrılıyorsun kainata gösterdiğin sahte hüviyetinden.o nasıl bir hal?bana cimri, başkalarına bonkör bedeninde;bir acı votka tadı yakalıyorum dilenen bakışlarında'suçsuzum' diyorsun, 'tarzım bu' diyorsun
aç bir kurt gibi iniyor yüzüne hüzün,kirpiklerin alnına deyiyor
bende deyiyorum alnına cevapsız sorularımla.uykum geldi diyorum
seni sevmekten uykum geldi.jilete abanıyorum,korkuya abanıyorum
tek arkadaşım yok öbür tarafta çünkü!çek perdeleri, kapat ışıkları bu telaşlı yokoluşun fosforu aydınlatır bizi.uykum geldi diyorum.tutulamayacak yeminsin, yemin ederim.heryeri keserim, herkesi, herşeyi keserim bıçağımı taşıyan elde kader çizgim de gizli!bitiyor
sancıda safları sıklaştıran o garip haz bitiyor.bir kez olsun samimi bak.bak! gecenin eteklerine eşkıya ayrılıklar siniyor!
acınası tesadüflerle ayrılıyorsun moleküldenat ateşler içinde bırakıyorsun sana biriktirdiğim suyu.oysa hiç sansım kalmadı
yeniden doğmak için, bana ait olduğu belirtilen külden.
al bu külü de götür
al bu külü de götür, diğer taraflara üfle
muzaffer bir hain gibi ayrıl
tertemiz hayal hikayemden.
Sosyal ağlarda paylaş

daylan said:

günlük ..
gidericem hasretimi dur.

acınası tesadüflerle ayrılıyorsun molekülden,hüzün hastası bir hayvansın.şiddetli baş ağrılarıyla çalkalanan çok kurak iklimlerde, büyük sinir krizlerinde ağır işkence görmüş şehirlerde saadetin zarif, adaletin ince.bir miktar alkol ve ürperti alıyorsun.kelimelerin karardığı peşin hükümlerde.
şahsi sevişiyorsun şiddetin bütün bitki örtüsüyle.gözlerin ucuz, tutkun ucuz, direncin ucuz
ruh yoksulluğunun harikulade iskeleti üzerinde.tutulamayacak yeminsin, yemin ederim,her insana gerçek aşkı öğretecek birkülfetin var ve alelacele asılmış bir çocuk militan gibi şaşkın ama onurlu bakıyorsun yükseldiğin gökyüzüne.ben seni ayakta alkışlıyorum hep ayakta alkışlıyorum seni ben
yollarda yürürken alkışlıyorum sinemalarda, üçüncü sınıf oyuncularda alkışlıyorum afrika'nın içlerine doğru alkışlıyorum,acınası tesadüflerle ayrılıyorsun kainata gösterdiğin sahte hüviyetinden.o nasıl bir hal?bana cimri, başkalarına bonkör bedeninde;bir acı votka tadı yakalıyorum dilenen bakışlarında'suçsuzum' diyorsun, 'tarzım bu' diyorsun
tek arkadaşım yok öbür tarafta çünkü!çek perdeleri, kapat ışıkları bu telaşlı yokoluşun fosforu aydınlatır bizi.uykum geldi diyorum.tutulamayacak yeminsin, yemin ederim.heryeri keserim, herkesi, herşeyi keserim bıçağımı taşıyan elde kader çizgim de gizli!bitiyor
sancıda safları sıklaştıran o garip haz bitiyor.bir kez olsun samimi bak.bak! gecenin eteklerine eşkıya ayrılıklar siniyor!
acınası tesadüflerle ayrılıyorsun moleküldenat ateşler içinde bırakıyorsun sana biriktirdiğim suyu.oysa hiç sansım kalmadı
al bu külü de götür

ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN AMA OKUMADIM HEHEEEE
HEEEEEEEE
HEHEEEEEEEEEE
Sosyal ağlarda paylaş

daylan said:

günlük ..
gidericem hasretimi dur.

al bu külü de götür

tl dr lol
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün gece uyumam mümkün olmadı, kendimi çok fazla zorladım bu sefer sporda. Kas ağrısından da öte bi his yaşıyorum yani şu an. Tutuldu sanki her yerim.
Bi kaç ay öncesinin mesajları duruyo hala telefonumda. Açtım baktım şimdi sıkıntıdan. Baya salakmışız ama çok eğleniyomuşuz ya sdfg. Çok özledim sıpayı. Bi an önce pazartesi olsa da görsem.
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün gece uyuyamadım.Niye mallıgımdan.sporda agırlıkların altına yatıp kaldırıyom hamal gibi ama bi gelisme olmuyo.Mesajlarıma baktım aveanın futbol pakedine üye olmam için sarfettigi cabaya saygı duydum bide dedem mesaj atmıs 3 ay önce halimi sormus,Mesaj yazmayı da beceremiyor.Sevgilim tabiki yok.pazarteside okula gitmem.
Sosyal ağlarda paylaş

Hazine calisanlarin haftasonu c.tesi pazarmis gunluk... hazineye mi gecis yapsam :/

bilgisayarim inflak ettikten sonra dun yeni brolarimla cilgin bro-out yaptim yine. Arap dunyasinda adimi duyuruyorum yavastan. Dun turkiyeden konu acildi bi anda hepsi osmanlidan bahsetti, ne kadar cok sevdiklerini anlatip kendilerince neden coktugunu anlattilar birbirilerine, israrla sebeplerini aciklamama ragmen sallamayip ISLAMDAN uzaklastigi icin coktugunu savundular.

abo dedim. Neyse ki MAJED kankam vardi, onunla apple'i cekistirdik. sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...