Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

sys64738 said:

su zevkli ağa, 3d tasarımlara cidden kolaylık sağlamış ama sadece mimarlar için, onda çizdiğim modelleri daha önce bi kere bi oyun motoruna atmayı denemiştim facia omuştu.

şimdi autocad'e alışmış bünye. spline atayım, ölçülü yapayım diyorum.. ama bunda spline nasıl atılır bilmiyorum ya.. arc atıp geçiyorum işte ölçülü şekilde.

ya da şu noktayı ahanda şu noktaya taşı diyeceğim.. di mi?
bunda tüm objeyi seçiyor. ulan zaten ben 10000adet detay çizmişim, elimde objenin köşesini tutmuşkene taşıyacağım diğer noktayı da görmüyorum, bi oraya bi buraya döndürüyorum göreyin hangi noktaya taşıyacağımı diye.

yoksa süper.. bi de kerkythea diye beleş bi render programı bulmuşum.. oh..

misler gibi "senelik masaya yapacağım eklemeler" konusunu tamamladım 3saatte.. bağlantılar, vida yerleri, kaç mm pleksi kullanıcam, nereden neyi kaç cm'den ne ile bağlıyacağım. tümünü çiz çiz boz, yapa yapa, deneye deneye gördüm öğrendim. şimdilik çekmece vs gibi şeyleri ben tek eksende hareket ettiriyorum.

onların sadece tek eksende ilerlemesini sağlayacak bişiler vardır kesin. top solid vs gibi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm günlük lan herkesin stajı filan böle bi gergin böle bi sıkıcı geçio. Benimki çok zevkli lan :D Sabah kalk, staja git, otur bilgisayarın başına, yapılacak montaj var mı bak, bitmiş ama comformlanmamış montaj var mı bak. Hiç biri yoksa 2 dk takıl, paticik, mmo-champion filan. kalk git eve :D

Gerçi geçen hafta montajdan başımı kaldıramıyodum da bu hafta (son hafta olduğundan heralde) çok rahat.

Bi de bugün çarşamba. Akşama bi kaç raid patlatıyım da kendime geliim :D

Hadi gittim ben günlük.

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

antivirus yazılımlarına verdikleri değerlendirmelere bir de "gıcıklık" kriteri eklemeleri gerek..

bitdefender total security 2010 bu derecelendirmede 100% GICIK ödülünü alacaktır büyük ihtimalle..

program kendi internet erişimini engelleyip sonra account check ve update kastı ya! bayağı başarısız bir denemeydi hani..

sitesinden weekly update indiriyorum şimdi.

rezilliğe bak..

ne gülünç di mi? siz yapıyorsanız değil, bayağı gıcık bi durum oluyor.

aslında o bilgisayara da vipre kurmalıydım en başından :( ama millet kafayı bozmuş işte kaspersky ile bitdefender ile..

hmm uninstall olmama gibi bi sıkıntısı vardı..

ama manual uninstall tool yardıma koştu..

gerçi registry kısmında yine fail verdi ama bu kadar fail'dan sonra 8başlıkta yeşil "tamamlandı" oku görmek pricesless..

2tanecik daha fail olmuş çok mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...