Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Ay yine essay yazmam lazım. Yine sürekli dışarıya çıkıyorum "hadi bir sigara içeyim" diye. Tam 5 saat 42 dakikam kaldı teslim etmek için. 1042 kelime yazdım ama o 4 paragraf nasıl rezalet belli değil. Bir de daha 1000 kelime daha yazmam lazım.

Hayır bir de zor bir şey olsa bu kadar üzülmeyeceğim.

QQ
Sosyal ağlarda paylaş

bugün cok güzel kullandim arabayi, hic hata yapmadim neredeyse.
artik geri geri parkederken, arabayi düz pozisyona getirme islemini de iyi yapiyorum.
ama sinavin saat 8de olmasi BAYA BI TATSIZ!
yarin sinava gircek olan herif nasi bi herif acaba, pmsli bi herifse yandik.
heycanlamasam cok güzel olcak.
bi de sinav sonuclari gelse de ben de bi raadlasam.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük şansım varken macaristana gidicektim.. Ordan istediğim yere giderdim nan! Koymuştum çocuğu zaten ortalamada 3.96 mı neydi o zaman -.- Sabahlar olmasın diyoruz yine, dünde uyudum sözde ama bölük pörçük hiç bi işe yaramadı öle 1 saatte fln kalkınca :/ Bu işten sonra kendime bi telefon alırım artık ödül olarak ^^ spigamı alsam ki aceba? Yarın doktora gidicem inşallah önümüzdeki cuma için gün isticem abüü beni ameliyat yab die :) İnşallah uyuturlarda yabarlar ameliyatı öbür türlü zate pek ii olmayan ruh sağlığım bozulabilir sdfsad Başka bişilerde yazıcaktım ama hem unuttum hemde işe dönüyorum öbdüm :*

Kermite iş. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

İnsan niye bile bile kendini zor duruma sokar.Sonucunu bile bile,boku yiycen genee geliyooo bakkk durumu varken bile bu sallamamazlık niye ha günlük niye lan sölesene.Sonra bide ah vah cekmeler vicdanının sızlaması,sanki herşey senin yapabilceklerin dısında oldu salak,insan kendi kendini niye zora sokar.

pff..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...