Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Dün en yakın arkadaşımı biraz kızdırıcak bişey söyledim, ama hafif bişeydi yani gülüp geçebilirdi. Ama o facebook gibi public bi ortamda nasıl kazık yediğimi anlatma gereği hissetti bana kızdığı için. Hayatımda bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum. Resmen en büyük yaramı deşti ve oturdum ağladım böyle bişey yaptığı için. Yediğim kazıktan çok daha fazla koydu yani. Şimdi gönlümü almaya çalışıyo ama çok kırgınım. Msne falan bile girmek istemiyorum online olduğu için sdfgh.
Sosyal ağlarda paylaş

4 saat programlama 2 saat nükleer fizik sanki dünyayı ben kurtarıcam anasını satayım. Haftasonuda yaklaşıyor ya ühühü ameliyatta olamıcam(tüüüh :P ) ama 1200 rapor nasıl biticek yafz :( Bizim işsiz güçsüz tayfadan yardım isteyim bari hem para kazanmış olarlar hemde biz rahatlarız.. Abime diyim o konuşsun ama, belki alınırlar ben dersem belli olmaz herkesin totu başı bi ayrı oynuo bu aralar :)

Gerginim günlük, bu cumaya ya ailemden birini kaybetmiş olucam, ya da yaralanmışta olsak zamanla iyileşicek bişi çıkacak tekrar ortaya. Zaman makinası mı yabsam dicemde 50 yıla anca bitiririm lan yardımda lazım birsürü :P

Bana uyku, Hakoya güç, Prensese Hako, Ecenin yeni akımına ömür :P. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük derse 30dakka gec kaldım. son 2haftadır da gec giriyorum. bugun artık gec girmeye utandıgımdan ama girmek zorunda oldugumdan 1 saat gec kalıcam bilerek. bisi derse de "hocam cakisan dersim var ilk saat ona girdim" dicem. of gunluk ya. neden gec kaldim ki gene. tek istedigim 5dk daha uyumaktı
Sosyal ağlarda paylaş

aklıma 7 yaşımdayken bütün "bak o inşaatin oraya gitme ayağına çivi batıcak" uyarılarına rağmen sürekli gidip ayağıma çivi batması geldi.
korkumdan o gün sadece evde olan en büyük ablama görünmeden babanneme çıkmıştım.
babannemde vazelin sürelim iyi gelir demişti.
ulan babanne hahahahhaha
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...