Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

copry said:

wastyrx said:

günlük rank 1 paladin kesioz 15 puan verio ne biçim arena bu ya -.-
hakoya prenses,bana huzur bossa ölüm , amin

yıh yıh yıh
evet hiç anlamıyorum ^^

Ben pve sevmiyorum yafz, eskiden 40 kişi bi amelenin üzerinde tepinioduk 3-5 gerizekalı yüzünden wipefest yaşıyorduk. Şimdi 25 kişi toplanılıp halay mod tepinebiliyorsun ama tabi 3-4 tuşa sırasıyla basmayı bilmeyen iq seviyesi düşük insanlarla girdiğin için yine olmayabiliyor bazı şeyler.. :D Ne varsa pvpde var valla, son 1 ayda toplam 5 kere girdim oyuna 3 kere arena yaptık dün gece tehdit ettiler beni gelip dövücez seni artık die ama 2k yabamadık benim gene işim çıktı sagfsad 19xxlerde kaldık zate tinerciler gibi uhu kokluoz orgrimar köşelerinde, gearımız yok hiç voaya bilem giremiom zaman yok die sgfha tabi bunları genel olarak yazdım sen ben anlamıyorum demişim zate :P
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

Günlüüüüük

Hem pazartesi sabahı, hem hava soğuk, hem işe gelmişim, hem de karnım aç. Daha ne diyeyim? :(

Hem pazartesi sabahı, hem okula gittim, hem okuldan erken çıktım, hem işe geldim, hem okula 2 kere daha gidicem gün içerisinde, burasıda souk.. Bide bende açım. I WIN! hagsha sanki ii bişi imdaaaaaaaaaaaayk die bağırasım gelio pazartesileri :(

Prenseslere Hako, Bana sabır,Prenses sandığım birine karakter. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Hep biliyordum yahu yoksa bu kadar kolay devam edemem hayatıma :)
Benim gibi adam bulup ırım kırım eden insan, çok afedersiniz ya gerizekalı ya da totu havada kıymet bilmez bişidir.. Hoş iş aşka meşk olunca mantık fln olmuyor genelde ama olsun :) Gerçi accık anlatmıştım sana hani, o dediklerimin 5 te birini yoldan geçen biri için yabsam erir yok olurdu benim için ehaueh. Ebek ya kolay gelsin bizim gibilere zor iş valla. Bu dönem bide 2 ayrı bölüm için sınav olucam ve alakaları 0.. Yani biri uluslar arası ilişkiler diğeri fizik O_o

Eceye yimmah, Bana boş zaman, Hako kazana düşsün. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam günlük,

naber?

bende iyiyim sağol, sana uzun zamandır yazmıyorum aslında yazmaya değer pek birşey yok hayatımda. bir farklılık, b,r heyecan yok günlük, evden işe işten eve gerisi sinema perdesi icinde bir hayat.

bu arada aramızda kalsın ben o kızı hala cok seviyorum

hadi kendine iyi bak çalışmayana ekmek vermiyorlar kal sağlıcakla.
Sosyal ağlarda paylaş

Ah ülen ah ilk defa azarımsı bi konuşma yaşadım bankayla, fax atmayı beceremeyip bide lölö yabdı hatun aslında haklı bi yere kadar bizim faxta var bi boklar gibi ama atan nasıl atıyor diede sormak lazım.. Nesye öğlenki ders yalan oldu yine akşamkine gidicem inşallah. Üstüme gene çöreklendi sıkıntılar böle bastırıolar omzuma, göğsüme noluyor yahu? :S

Bana huzur, Prenseslere Hako, Hüsoya mariana. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Kafamı yastığa koymadan önce son düşündüğüm kaç yaşımda ilk defa sigaradan bi fırt aldığımdı günlük. Uyanınca yine düşündüm. İlk fırtımı 7 yaşında almışım lan. Teyzeme özeniyodum içerken. Ben de içebilir miyim diyorum ve teyzem ağzıma dayıyo sigarayı. Bi fırt çekince de boğazımı silkip atıyo. Görüntü gözümün önünde. Teyzem de ağır manyakmış. İlk sigara pakedimi almam da 14 yaşındayken oluyo. Bi pakedi bitirmiştik arkadaşımla meraktan. Zincirleme içiyoruz bi de, içimize çekmeye çalışıyoruz böyle. Ne gerizekalılık lan.
Sigarayı bıraktım ben dün. ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...