Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

balon said:

günlük şike var, iyi geceler.

ahauhauhauhauhauuahuahua

Ahah bu çok iyiymiş.

Günlük saat pazar sabahı 9.11 niye uyanık oldğum hakkında en ufak bir fikrim yok. Bugün bi kızla buluşmaya gitcektim onu ekicem sanırım. Bir yığın dersim var yapmam gereken. Öfs. Bide karnım acıktı ya.

Hakolara prenses, amin.
Sosyal ağlarda paylaş

böhz az önce kalktım günlük uyumak güzel bişimiş onu farkettim daha önceden nie uyumuyormuşum ben yahu gözümden uyku akıyor bildiğin geri yatasım var çok pis onun yerine babamla tv izlermiş gibi yabıb orda sızıcam sdfg bugün çok iş var sonra arkadaş yarın gelir alırım sizi demişti inşallah unutmazda yalan olmaz gider bişiler yabarız =)

hala düşünüyorum forgive and forget or kick some ass die sorduk, mariana dunno dedi böle sorunca naapsak ki?

Bana boş zaman, Hakolara prenses. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük
wow oynamayınca gümbür gümbür boş zamanı oluyormuş insanın, 5 yıldan sonra garip geliyor tabi fds
çılgın hobiler edinmedim origami filan yapmıyorum ama güzelmiş gene de insanın boş zamanının olması
süpırneyçırıl'a sardım mesela bugünlerde fena değilmiş, ama keşke her sezonu 7.5gb olmasaymış, gevurlardaki yüksek çözünürlük hastalığı çok pis bişey
Sosyal ağlarda paylaş

Pazar pazar çalışmak = priceless neyse en azından evde babamla oturuyorum gerçi mışıl mışıl uyuyor sdgf dün bizi beklemiş gelicez die 3 küsürde fln gelince uuykusuz kaldı adamcağız tabi aceba bende böle uyuyabilicem mi yaşlanınca :) zaman mekan vs farketmio kafayı koyduğu gibi uyuyor adam yahu :D

kermite sağlık, bana prenses, hakoyu sevmiyorum sanırım bugün, diğer hakoya prenses, amin.
Sosyal ağlarda paylaş

yok..

basın bu konu üstüne gitmeli..

bu seller, yağmurlar akdenizli çiftçileri kötü vurmuş olması lazım.

piyasada bergamotlu çay yok. gidip bakın, hepsi eski ürün. yeni üretim yok.

bi çay içtim..

allah inandırsın, petrol + nükleer atık karışımı tadında.

paketin fiyatı yüksek.

ama güzel bi harman değil işte.

bok gibi.. rezillik bildiğin..

ülkenin bu konuya eğilmesi lazım.

bi zevkimiz vardı; güzel, lezzetli, kaliteli çay içmek..

ondan da mahrum kalıverdik.

üzüldüm bak..
Sosyal ağlarda paylaş

pogodi said:

günlük önce sadece sırt çantası hazırladım
baktım olmıcak küçük bi valize koymaya başladım eşyaları
o da olmadı orta boy çekçekli bi valizle gidiyorum arkadaşıma
ve yine de sığamıyorum
jumbo boy valizimi indirmemek için direniyorum

"bir kadın yola çıkıyor" isimli eserden..
Sosyal ağlarda paylaş

pff günlük yaf babam tutturdu ben çıkıcam biyerlere gidicem die ama n yıldır araba kullanmadı ve kendi görüşüm dahil biçok görüş kullanmasının sakıncalı/tehlikeli olduğu yönünde ama nasıl dicez len baba geçti artık senden die :S abim 1 saat sonra beraber çıkarız az sabret fln dedi ama inadım inat 2 kanat adam yafs tam ona çekmişim bazı konularda :D araba bana lazım baba şuraya gidicem die kandırmayı deniim belki vazgeçer dimi diğğmi bi deniiim bakalım.

Bana güç, Hakoya kuvvet. Amin.

heh üşeniyorum öyleyse yarın dedi kurtuldum ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...