Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

pogodi said:

günlük 2 serum yedim geldim
kamuran akkor da vardı acilde bana geçmiş olsun dedi sdf

lan noldu oha,kıyamamz
kamuranı da bi öpseydin ya da aşk eski bir yalan mı kamuran hanım teyze deseydin benim için.

gelmişken madem iki kelam edeyim.
yeşil-mavi göz fobimden acilen kurtulmam lazım.bugun gerilmekten yemek yiyemedim resmen.bonus olarak lensli kız da vardı masada fıldır fıldır off.
yetmediği için son anda yetiştiğim serviste de şöforun yanına oturdum.yol manzarası!!!kalpten gidiyordum.alamıcam ehliyet falan bu gidişle.denizcilik ehliyeti yetmiyor mu,iş basvurusuna.hem kara herkes de var falan diye ikna kabiliyetimi kullansam... off
Sosyal ağlarda paylaş

annem gelir gelmez kek yabdı bizi boostlamak için :O çok ciddi söylüyorum günlükcüm annem eğer ki öğretmenlik yerine aşçılığı seçseydi köşe olmuştuk lan! bildiğin bi kere teklif bile geldi bizle çalışır mı annen die böreğinden götürmüştüm bizimkilere sdfg

Fıstığa sağlık, Bana prenses, Hakonun işleri çabıcak bitiversin. Amin.(hadi yine iisin ece başa aldım bak :P )
Sosyal ağlarda paylaş

günlük iice hayvana bagladım.gün boyunca yatıyorum en önemli aktivitem bi odadan digerine gitmek.yemeklerim hazır gelio.kilo aldım feci hemde bir an önce okula dönmek istiyorum.bi de uyuyamıyorum günlük e hayvan 10 saat uyursan uyuyamazsn tabi bi de günlük mutlulugun resmini arıyorum.sdf
Sosyal ağlarda paylaş

İş eğitimine çağrıldım günlük, sabah 9'da havaalanındayım, florya'ya gitcez bi de oyş

Günlük tez çalışmasına yardım ettim kız olayı abartmış her gününe dahil etmiş beni, bari ben de arada tezimi yapsaydım dedirtti bana. ama öğrencem çok şey olacağı için kendisinden "yardım ederim ,eylerim" diye tepki veriyorum.

Aslında proje falan çok işim var da işte, istek olmayınca :D

Dua et bana günlük
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahahhahahahaha günlük facebooktan ayartmaya çalışıyorlar beni rakip firmalardan sdf hoşuma gitti yafs :D Desemmiki abime abi bana maaş ver yoksa giderim diğer firmalara die sdfg ebek ebek bi ara geyiğini yabiim bunun ^^

bitmeyor bu raporlar bide geldikçe geliyor karikatürlerdeki adamlara benzedim dağ gibi dosyalarla oturanlardan hani :D

Fıstığa sağlık,Bana huzur, Hakoya prenses. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

annem gelir gelmez kek yabdı bizi boostlamak için :O çok ciddi söylüyorum günlükcüm annem eğer ki öğretmenlik yerine aşçılığı seçseydi köşe olmuştuk lan! bildiğin bi kere teklif bile geldi bizle çalışır mı annen die böreğinden götürmüştüm bizimkilere sdfg

Fıstığa sağlık, Bana prenses, Hakonun işleri çabıcak bitiversin. Amin.(hadi yine iisin ece başa aldım bak :P )

sağol canım. inş. işe yarayacak, sabah gidiyoruz kızımla
Sosyal ağlarda paylaş

baya basit, içimden geçen dilekler onlar :)

2. postu atmiim şimdi sdfg gene sabaha kadar youn bi tempoyla rapor yazıcakmışız günlükcüm yazık banada diyorum ama, bi yandanda iyi oluyor meşgul oluyorum düşünücek zamanım olmuyor pek :) yarın akşam yemeğe gidicez inşallah blind date fln planlamıyorlardır çekemem valla hiç -.-

Fıstığa sağlık,Bana uyku, Hakoya prenses.Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

07/03/2010 600.00 T.C. Ziraat Bankası - 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ Şubesi ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ Öğrenim

günlük olm öğrenimim geri döndü şuan ne kadar mutluyum bilemezsin 3 aylık toplu alıcam çatır çatır yiyecem o parayı. birde pazar günü maçta kareografi yapacakmışız 9bin kartonla şu pazar bir an önce gelsin lütfen ya lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...